Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükségem van-e vastablettára,...

Szükségem van-e vastablettára, ha jó a vérképem?

Figyelt kérdés

Az orvosom javasolta megelőzésképpen. Elevitet szedek.

19 hetes kismama


2008. ápr. 25. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, akkor felesleges szedni!
2008. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod javasolta, akkor szerintem szedd. (Ha esetleg székrekedést okoz, akkor szedj belőle kevesebbet.)
2008. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Azt tedd, amit az orvosod mondott, bízz benne, ő tudja, mit miért javasol! Boldog Babavárást!
2008. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinem igen,szükséged van.Ugyanis a vas az eggyik legfontosabb a terhesség alatt.Segít hogy megfelelő oxigén legyen a vérdben,stb...Sok fontos funkciója van.Lehet hogy most még jó a vérképed,később már nem lesz,hidd el..Minél nagyobb a terhesség,annál jobban merülnek ki a szervezet vasraktárai is.És ne hogy azt hidd,hogy később ha esetleg rossz lenne a vasad,akkor bekapsz 2 tablettát azt minden oké...Ha nem folyamatosan szeded,és végül kialakul a vérszegénység,elég sok idő míg ujra helyrejönne a vérképed,ugyhogy a dokidnak igaza van,hidd el...
2008. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a doki, hogy függetlenül a vérképtől, felírja a vasat. Én Neo-Feroforgamma vasat kaptam, napi 2X1et.

És a védőnőtől hallottam a héten, hogy a szervezet a vashiányt csak 3 hónap mulva mutatja ki, és legalább ennyi idő kell a szedése elkezdése után, mire helyreáll az egyensúlyt, tehát szerintem érdemes szedni, mert nagyon kell a szervezetnek, a baba sokat elvesz.

Én is szedek más vitamint ambien van, mégis szedek + vasat.

2008. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!