Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja voltam férfival, egy...

Ildi1986 kérdése:

4 napja voltam férfival, egy napja van hányinegerem, folyton pisilnem kell, és fáj a cicim is. Ja és persze most volt peteérésem is. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, hogy nem vagy az, ha ilyenekkel nem vagy tisztában.
2012. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a beagyazodas 7-10 nap...
2012. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor teherbe eshetsz, ha védekezés nélkül élsz nemi életet.

Jelen tüneteid viszont nem származhatnak a 4 nappal ezelőtti együttlétből.

Ha terhes is vagy, és ezek terhestünetek, akkor egy korábbi aktus miatt.

Ha meg nem, akkor valami más okozza, esetleg betegség, vagy pszichés dolog...

2012. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

De bírom az ilyen kérdéseket: lehet, hogy terhes vagyok?

B.szd meg azt mi honnan tudjuk, húzzál el egy terhességi tesztért, és megtudod. Atyám, de bonyolult az élet!

Még ez a megfogalmazás: 4 napja voltam férfival..., ha így fogalamzol, akkor imádkozz, hogy ne legyél terhes, mert az illető férfi nem lenne túl boldog a hírtől...

2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kérdezed meg 56-féle formában, hogy terhes vagy-e. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. Ha nem védekeztél lehetsz terhes. Ha nem akarsz, akkor be kellett volna venned egy esemény utáni tablettát. Ha nem tetted, akkor várhatsz még 2 hetet, hogy tesztelhess. Terhességi tünet is csak akkor lehet, ha a tested elkezd hcg hormont termelni, ami szintén kb. 2 hét. Senki nem lát beléd. Sőt, az orvos is csak 2-3 hét múlva tudja neked megmondani, hogy terhes vagy-e. Tehát jelenleg hiába idegeskedsz, vagy előbb kellett volna gondolkodnod, vagy türelemmel kell lenned, már úgysem tudsz semmit csinálni, csak várni, hogy elteljen két hét.
2012. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy terhes vagy,DE nem a 4 nappal ezelőtti aktusból.Menj és vegyél tesztet,majd reggeli első vizeletből csináld meg ha 2 csík jön ki rajta akkor terhes vagy.

OFF: Ha az (Ildi)1986 azt jelenti hogy akkor születtél,akkor már ne is haragudj de 26 évesen már tisztába kéne lenned a teherbe esés fogalmával.De javaslom nézz utána a googléban.

2012. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Jó a tesztes kérdésed is.Pffff

javaslom ne sexszelj,vagy legalább védekezz!

Ha ilyen dolgokhoz nem értesz akkor egy babához hogyan értenél?

2012. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Persze, bármi lehetséges! De reméljük, hogy ennyire "okosan" még egy jó darabig nem leszel anyuka!
2012. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Két hét múlva kiderül, annál hamarabb, még a doki sem fogja tudni biztosra megmondani! Előttem már leírták, hogy ennyi idő alatt nem lehetnek terhestünetek, sőt valakinél nem is jelentkeznek, csak elmarad a menzesz!
2012. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Először is, a terhesség számomra már akkor is létező ha már megtörtént a fogamzás.

2) akarok gyereket

3) honnan is kellene nekem tudni, hogy mi okozza ezeket a tüneteket? ja igen főleg hogy a fiammal is pont így volt

4) azt hittem ez a fórum azért van hogy az ember kérdezzen ha nem tud valamit, nem gondoltam volna hogy ilyen paraszt köcsögök válaszát kell majd olvassam, tisztelet a kivételnek!

2012. jún. 3. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!