Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha felpuffad a kismedencém...

Néha felpuffad a kismedencém körül, és akkor mozgolódást érzek, aminek hangja is van, lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Háton fekve, amikor nem puffad így, akkor be van esve nagyon (vékony vagyok, a hasam is beesett ilyenkor). Teszteket csináltam régebben, negatívak lettek,a menstruációm is megvolt az elmúlt 3 alkalommal rendesen.


Az is érdekes, hogy egyszer, amikor így felpuffadt és morgott, akkor a hasam aljánál éreztem, hogy valami kidomborodott és végig "gördül" a hasam aljánál.

Az is hozzá tartozik, hogy vékony vagyok, lapos a hasam.

Lehet terhes vagyok?


2012. jún. 1. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a terhességnek nincs hangja!Nem hinném hogy terhes vagy,hanem a beleid ''morognak''...
2012. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy várandós vagy, de ha nyugtalankodsz, csinálj tesztet!
2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csináltam. Kb. 7-8 héten keresztül minden héten és több fajtát is.
2012. jún. 1. 12:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha én éreznék valami hasonlót, hogy a hasam alján valami végiggördül bennem, tán elmennék egy dokihoz, nem neten kérdezősködnék.
2012. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Voltam 1 hónapja nőgyógyásznál, de szerinte nem vok terhes.
2012. jún. 1. 12:14
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek a bélműködéssel van probléma? Ezen a területen keressek fel egy dokit?
2012. jún. 1. 12:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször megint nődoki és ha akkor se semmi akkor a másik téren!
2012. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom....

Bélmozgás amit érzel. Ha meg a doki is azt mondta nem vagy terhes egy hónapja, akkor fix, hogy magzatmozgást nem érezhetsz. Sokan csak a 20!!!! héten érzik, a 8.héten bizti nem érezheted.

(bár az is igaz, hogy 1hónap alatt összehozhattál egy babát, de ő még max egy kis pár miliméteres sejtkupac, doki ismét)


/te vagy aki 11hetes terhességnél járna, ha... és folyton erről kérdezősködik, ha igen ne csak a nődokidat hanem egy picológust is keress fel de gyorsan/

2012. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok. Ha én terhes lennék, akkor már kb. a 20. héten kéne járnom, máskor nem volt rá esély.

Amikor dokinál voltam, akkor kb. 12-13 hetes lehettem, szerintem azt már bőven érzi meg látja is, mert ultrahangot is csinált.

2012. jún. 1. 12:22
 10/16 anonim ***** válasza:

Jóég. Remélem 12 éves vagy, és nem vagy tisztában az emberi testtel, azért kérdezel ilyet.


Ezek a beleid, az, hogy puffadsz, nem igényel gasztroenetrológiai vizsgálatot. Ha 20 hetes lehetnél, akkor szerinted hogyan lenne negatív minden teszt, és hogyan menstruálnál? Valamint az orvosod szerinted nem lehet, hogy látott volna valamit...?


Ha nem is pszichológust, biológia magántanárt keress fel azért mindenképp.

2012. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!