Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha felpuffad a kismedencém...

Néha felpuffad a kismedencém körül, és akkor mozgolódást érzek, aminek hangja is van, lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Háton fekve, amikor nem puffad így, akkor be van esve nagyon (vékony vagyok, a hasam is beesett ilyenkor). Teszteket csináltam régebben, negatívak lettek,a menstruációm is megvolt az elmúlt 3 alkalommal rendesen.


Az is érdekes, hogy egyszer, amikor így felpuffadt és morgott, akkor a hasam aljánál éreztem, hogy valami kidomborodott és végig "gördül" a hasam aljánál.

Az is hozzá tartozik, hogy vékony vagyok, lapos a hasam.

Lehet terhes vagyok?


2012. jún. 1. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez bélmozgás, fel vagy puffadva és a szelek próbálnak gördülni végig beleken ezt érzed. használj puffadás elleni gyógyszert biztos valami olyat ettél amitől felpuffadtál.
2012. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vagy ettől már annyira azt képzeled, hogy terhes vagy, hogy hamarosan pszichoszomatikus tüneteket fogsz produkálni.

Környezetemben volt olyan, akinél a laktáció is megindult, annyira szentül hitte, hogy terhes.

2012. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de nem érzed, hogy ciki amiket kérdezel? Én még névtelenül is szégyellnék ilyen butaságokat!
2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ha 20 hetes terhes lennél, akkor azt már más is látná rajtad, főleg hogy vékony vagy! Nem tartom valószínűnek hogy terhes lennél, a bélmozgásba beleképzeled hogy baba nyomja ki magát :)

Üdv: 29hkm

2012. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne ciki a kérdés?
2012. jún. 1. 21:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert ostobaságot takar!
2012. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!