Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok cukros...

32 hetes terhes vagyok cukros lettem inzulinos 2 hete. Valaki ajánlana 165 g-mos diétát? Ma is ettem vacsira 2 szelet vékony felvidéki rozsos kenyeret vékony margarinnal megkenve paprikával.4,4 ről ugrott 7.2 -re 1,5 óra múlva.

Figyelt kérdés
Én már kipróbáltam egy két dolgot ,de sikertelenül eddig.

2012. máj. 31. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én nem lettem az, csak felmerült a gyanu, nekem is kellett csinálnom ezt a diétát 36-38. héten. (azért írom így,mert addigra szültem meg.)

Kenyeret csak 2 szelet vollkorn toastot ettem reggelire vajkrémmel, sonkával.

Ne egyél köretet a húshoz pl (rizs, krumpli, tészta), (mondjuk terhesség alatt vmiért alapból nem bírtam megenn ezeket).

Sajtokat, húsokat, zöldségeket, cukrozatlan tejtermékeket egyél, azokba nem sok a szénhidrát.

De a legjobb, ha összeadod amit eszel szénhidrátot, én is azt csináltam.

(Csak aztán nekem a májammal, vesémmel is szórakoztak, a fehérjét meg a zsírt is nézni kellett... De semmi bajom nem volt.)

2012. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké .Köszönöm a tanácsot.
2012. máj. 31. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!