Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
44 napja nem jött meg, kb 2 hete kellett volna megjönnie.Eléggé fáradékony vagyok mostanában, most csináltam egy tesztet, de negatív lett. Ennek ellenére még lehetek terhes?
2012. jún. 1. 10:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategóriába írtam. Csak most láttam meg hogy van teherbeesés kategória.
2012. jún. 1. 10:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én vennék még 1 tesztet amit reggeli vizeletből csinálnék meg és ha az is negatív akkor elmennék a dokihoz. Valami oka van, hogy nem menstruálsz és ez akár lehet terhesség is (hallottam olyanról akinek nem mutatta ki a teszt a terhességet) de akár bármi más aminek nem árt utánanézni.
2012. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A késésnek mindig oka van, lehet ez akár a terhesség is, de szerintem ha általában 30 naposak szoktak lenni a ciklusaid, akkor már a tesztnek ki kellene mutatnia..., de az emberi test kifürkészhetetlen....én is úgy lettem terhes, hogy félidőben egy érett petém sem volt...és MÉGIS!

16+5 hetes kismama

2012. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
43 éves vagyok, egyik barátnőmnek is 43 évesen múlt el végleg a menstruáció. Nem lehet ennek a jele, hogy nem jön meg?
2012. jún. 1. 11:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyi idős vagy akkor akár lehet a klimax jele is. Szerintem a legtisztább ha felkeresel egy orvost.
2012. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hetes terhes lehettem kb mikor csináltam egy tesztet, negatívat mutatott, rá 2 hétre csináltam egy másikat, az is negatív volt. Elmentem a dokihoz, és ott derült ki, hogy 13 hetes voltam már akkor, szóval én nem hiszek a teszteknek. Mára már van egy 7 hetes kisfiam :)
2012. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Ha jövőhéten sem jön meg, mindenképpen elmegyek dokihoz. Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 1. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Akar lehet terhesseg is. Keresztanyam (42 eves volt), klimax alatt lett terhes. Ossze vissza jott meg neki, hol kimaradt hol megjott, klimaxolt, es vegul elment dokihoz hogy ez igy nem jo, es kiderult hogy babat var. Azota gyonyuru kislanya van, aki mar 7 eves.

Mindenkepp fordulj dokihoz, mert ha klimax kezdodik, akkor viszont adhatnak olyan gyogyszert ami viszont vegleg megszunteti a verzest. De akar lehet baba is a dologban.

2012. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Hát remélem inkább terhesség, mint klimax. Örülnék egy babának.
2012. jún. 1. 11:45
 10/11 anonim válasza:

#6


Hány hetesen csináltad kb. a teszteket? 2 tesztet csináltál összesen és ugyanolyan fajtát?

2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!