Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja hányinegerem van,...

4 napja hányinegerem van, éhes vagyok és a mellemen erek láthatók igen erősen. Tegnap előtt megjött, de csak 2 napig tartott. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 2. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A legbiztosabb ha csinálsz egy tesztet. A hányinger nálam csak a kimaradt menstruáció után két héttel jelentkezett. De ez mindenkinél más.
2007. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem is vegyél egy tesztet. Én is akkor csináltam, mikor kimaradt. Nekem egy percig nem volt hányingerem, sem émelygés. Enni viszont én is többet ettem.Most 9 hetes vagyok, de annyira nem zabálok. Nekem a melleimen nem látszanak az erek, de ez egyénfüggő.
2007. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Terhes lehetsz a tüneteid alapján és hogy a vérzésed is csak 2 napos volt.Jó ötlet a teszt,de lehet hogy nem mutat semmit!Akkor később ismételd meg vagy menj dokihoz!

Sok sikert!

2007. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy terhes vagy!

Hasonlóak a tüneteim nekem is (+ még egy s más), és érzem hogy az vagyok!

A véreres mell már valószínűségi jel! Nézd meg a nemi szerved. Lehet hogy neked is lilás. Ahogy hallottam a kettő általában együtt jár.

2007. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!