Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom aggódni? Egy kék ér...

Van okom aggódni? Egy kék ér a mellemen már sokat jelent?

Figyelt kérdés
Megszakítással "védekeztünk" a barátommal.Tudom hülyeség volt,nem fordul elő többet.Most kéne megjönnie,vagyis mostanság,és nem érzek semmi különbséget mint eddig,csak olvastam sokszor hogy a mellem eres lesz ha terhes vagyok,és jobb bimbómon van egy kék ér amit eddig nem figyeltem meg.Kéne aggódnom?:S A mellem fáj,mint ahogy fájni szokott mensi előtt mindig.
2010. márc. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden mensi előtt megduzzadnak a melleim, és olyankor halványan átlátszanak az erek is. Szerintem csak eddig nem tűnt fel neked, bizonyára nem vizslattad olyan tüzetesen, mint most.:)
2010. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kék ér nem tudom igazából jelent-e valamit. De a mellfeszülés lehet annak is a jele, ha megjön a mensi, de annak is, ha terhes vagy. Nekem az első jelek ezek voltak a gyerekek érkezésekor. Pár nap és tesztelj, hogy megnyugodj.
2010. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyéni tünetekre nem lehet adni. Egyik nőnek ez van, a másiknak az, a harmadiknak meg semmi. Csak két dolog biztos: a kimaradó vérzés és a pozitív terhesteszt. Reméljük, megjön, és negatívat tesztelsz.
2010. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhességet majd csak a kimaradó menzi és a pozi teszt fogja igazolni.Nekem például menzi előtt is szokott egy kicsit eresedni a mellem.Lehet hogy nálad is így van csak tényleg eddig nem figyelted meg annyira.Ha nem jönne meg időben tesztelj!
2010. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden hónap más és más. Úgy hogy szerintem nem kell aggódnod. Nekem most például iszonyatosan fájt középidőben a mellem mégsem vagyok terhes, csak gondolom a sárgatest termelődés most magasabb és az okozza ezeket a tüneteket.

De azért óvatosan ezzel a védekezéssel, mert nem azt jelenti, hogy nekem nem jött össze eddig a baba, akkor neked sem fog..

2010. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!