Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet okom aggódni ha 2...

Lehet okom aggódni ha 2 hónapja szedem a gyógyszert még?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedem a gyógyszert, ezelőtt már rendszeres volt, mikor az első levelet beszedtem kimaradt. Múlt hét hétfő este vettem be az utolsó szemet. Nem jött meg. Ma este pedig be kellett vennem az újat. Csináltam tesztet, 3at is 8az elsőt szerdán, a másikat vasárnap, egyet pedig ma reggel), mind negatív lett.

Van okom aggódni elmenjek dokihoz? Vagy lehet a gyógyszer miatt még mindig? Szval az van hogy mióta elkezdtem szedni nem jött meg!


2011. máj. 10. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonális gond.Mindenféle képen nézesd meg magad.Ha a teszt negatív akkor minimális az esélye,hogy terhes lennél.Nekem nem volt ilyen problémám gyógyszertől,én pont hogy az első hónapban sokáig véreztem,de utána beállt a menzeszem.De minden szervezet más.Lehet,hogy ez a gyógyszer nem jó neked.
2011. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!