Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után lehetséges...

Beágyazódás után lehetséges az hogy az erek már kirajzolódnak a mellemen? Vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Persze nem vagyok biztos benne hogy sikerült megfoganni csak, most fürdésnél amikor levettem a melltartóm, akkor kicsit meglepődtem...Nem emlékszem arra hogy nézett volna már ki valaha így a mellem..Az erek egészen a mellbimbómig rajzolódnak...Szerintetek?
2010. máj. 19. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túl korai lenne. Nem hiszem, hogy a beágyazódásnak már ilyen tünete lehet, de sosem lehet tudni, mindenkinek szervezete másképpen reagál.
2010. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vagyok az élő példa, hogy bizony lehet! :) Mensi előtt egy héttel nekem is erősen kirajzolódtak az erek, sőt úgy kigömbölyödött a cicim, hogy a párom csak ámult-bámult! Csináltunk tesztet, és pozitív lett! Mensi előtt 1 héttel! Most 9 hónapos a kisfiunk, és próbálkozunk a kistesóval! :)
2010. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!