Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon Fontos! Van vagy...

Nagyon Fontos! Van vagy nincs? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval! Márciusban voltam együtt a barátommal, azóta nem de akkor nem védekeztünk viszont (elvileg) nem volt semmi gond.. Majd felirattam a gyógyszert szedtem is meg is jött rendesen de csak 3 napig tartott kb! Aztán következő hónapban ismét megjött.. rettentően görcsöltem. Azonban mostanában mégis.. furán érzem magam.. hányinger stb.. néha émelygek is.. és mostanában rettentően furán emésztek mindennap mozog a hasam össze vissza.. sokat kell pisilnem.. de semmi egyéb.. Lehetek terhes?? 17/L
2012. jún. 1. 19:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

szerintem a stressz, meg a hormonzűrzavar okozza

de legközelebb védekezz, (nem kell gyógyszerrel variálni, csak simán koton. Azt bárhol lehet kapni, véd a nemi betegség ellen is és ha a pasi nem akarja felvenni, és nem érti meg, hogy a gyógyszert meg nem bírod, az nem érdemli meg, hogy lefeküdj vele és kényeztesse az őt az 5 combú nő!)

2012. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
53%

nem bunkók voltunk,csak a mai tiniknek annyi eszük sincs,hogy vegyenek egy tesztet,vagy védekezzenek!


Kérdező: az meg szép lehet,ha egy 17 éves pár óra alatt elsziv egy doboz cigit!!!

És akkor még ti nem értitek,hogy miért van elegünk a hülye gyerekekből?

2012. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Te utolso,akkor mond meg te minek szulsz gyereket,ha most igy allsz hozzajuk.barki kovethet el hibat,egykor lehet h majd a tied is.benned nulla a megertes es a turelem.azt meg vegkepp nem ertem,h ha eleged van a problemas tinikbol,akkor egyaltalan minek irtal ide neki,nem kert ilyen valaszokat.szoval szerintem a beszolasokkal te csak bantani akartad,merthogy segiteni nem segitettel vele,az tutifix.es az aztan buszke lehet magara,aki egy gyerekkel gonoszkodik.
2012. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ugyhogy nevezheted te hulyegyereknek,te meg egy hulye felnott vagy.
2012. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Vettél tesztet? Mi lett? Írj, kérlek :/
2012. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!