Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon Fontos! Van vagy...

Nagyon Fontos! Van vagy nincs? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval! Márciusban voltam együtt a barátommal, azóta nem de akkor nem védekeztünk viszont (elvileg) nem volt semmi gond.. Majd felirattam a gyógyszert szedtem is meg is jött rendesen de csak 3 napig tartott kb! Aztán következő hónapban ismét megjött.. rettentően görcsöltem. Azonban mostanában mégis.. furán érzem magam.. hányinger stb.. néha émelygek is.. és mostanában rettentően furán emésztek mindennap mozog a hasam össze vissza.. sokat kell pisilnem.. de semmi egyéb.. Lehetek terhes?? 17/L
2012. jún. 1. 19:36
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Csak így meg nagyon félő.. bár az az igazság hogy ímig írásbeli volt semmi bajom nem volt.. csak amióta itthon vagyok.. nem tudom hogy tényleg cska beképzelem .. és a szaíktás meg a tanulás miatt van ez a sok minden.. :(
2012. jún. 1. 20:35
 22/35 A kérdező kommentje:
Amúgy ebben az időszakban mit kellene már észlelni??
2012. jún. 1. 20:58
 23/35 anonim ***** válasza:

mozgásokból nem sokat. Nekem ilyenkor húsundorom volt, émelygésem, szédülésem, fogmosástól nagyon hányingerem volt...

csakhogy mindenki más.

Van, aki végigrókázza.

Van, aki észre sem veszi.

2012. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki akkor:


-émelygés

-iszonyatos mellfeszülés

- rengeteg alvás

-aztán ezek után már néha néha hányás, de nem vészesen

2012. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Én amúgy is sokat eszek.. de nincs semmitől mármint kajától hányingerem .. persze ha túl eszem magam.. akkor igen:D

Elég sokat alszok szó ami szó.. és jah elég lusta vagyok.. de nem tom ezt nem tudnám be annak... Cigitől néha.. de buliba meg elszívok 1 dobozzal is ... akkor semmi.. fogmosás semmi...

2012. jún. 1. 21:16
 26/35 A kérdező kommentje:
Ja és mellfeszülés egyáltalán nincs..
2012. jún. 1. 21:20
 27/35 anonim ***** válasza:
ha most kezdted szedni a fogamzásgátlót - a gyógyszerből arra következtetek - akkor lehetnek ugyanolyan tüneteid, mint a terhességnél. anno nekem is volt és a lányom is kegyetlenül megszenvedett tőle az első 3 hónapban, olyannyira, hogy abba is akarta hagyni, mert egész nap émelygett, hízott és a feje is fájt nagyon + megnőttek a mellei is egy kicsit. azután a szevezet megszokja és nem tiltakozik iyen módon - valójában a terhességnél is az idegen hormonokat akarja leküzdeni ezzel:). DE! mindenképpen csinálj tesztet, hogy megnyugodj, ha gondolod menj vissza a dokihoz is és mondd el neki a tüneteidet, viszont ha nincs baba, akkor maradj meg ennél a gyógyszernél, mert meglehet, hogy egy újabbal ugyanez kezdődhet elölről! jaj és beszélj anyukáddal erről, ha tudja hogy 17 éves a lánya, akkor ennek a témának nem szabad tabunak lennie! sok sikert!
2012. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
nagyon Szépen köszönöm az utolsó hozzászólónak.. a gyógyszert abbahagytam 1 hónapig szedtem... aztán abbahagytam mivel iszonyú görcsölésem volt tőle.. nem bírtam felállni... ezt igaz nem írtam... lehet ez is a probléma? hogy felkavarta a belső dolgaimat hormon zavar stb.. Anyukám tud róla.. és orvoshoz visz.. de teljesen úgy gondolja hogy nem lehetek az..
2012. jún. 1. 22:26
 29/35 anonim ***** válasza:
75%
Jajjj de utálom, amikor valaki gorombán és bunkón ír egy tininek. Miért kell mondjátok már meg és még ti lesztek anyák?????? Most őszintén, feltett a lány egy kérdést, érdemben kell válaszolni nem leugatni, aki nem tud segíteni normális stílusban neki, az minek ír. Kérdező, arra pontosan felelni én sem tudok, hogy terhes lehetsz-e vagy sem, de a tesztet én is szükségesnek tartanám, mert legalább kicsit megnyugszol, ha az negatív. És bármi történik ne hibáztasd magad, mindenki követ el hibát és senki nem ítélhet el érte téged. Egyébként az én kisfiam sem tervezett baba volt és mégis az életem legcsodálatosabb "véletlene":). Most az a fontos, hogy megnyugodj!üdv
2012. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vok, persze csak azoknak szólt a kommentem akik bunkók voltak a lánnyal.
2012. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!