Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon Fontos! Van vagy...

Nagyon Fontos! Van vagy nincs? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval! Márciusban voltam együtt a barátommal, azóta nem de akkor nem védekeztünk viszont (elvileg) nem volt semmi gond.. Majd felirattam a gyógyszert szedtem is meg is jött rendesen de csak 3 napig tartott kb! Aztán következő hónapban ismét megjött.. rettentően görcsöltem. Azonban mostanában mégis.. furán érzem magam.. hányinger stb.. néha émelygek is.. és mostanában rettentően furán emésztek mindennap mozog a hasam össze vissza.. sokat kell pisilnem.. de semmi egyéb.. Lehetek terhes?? 17/L
2012. jún. 1. 19:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
szeretem olvasni,ahogy a fiatalok magukba képzelik a terhességet,meg a mozgásokat....
2012. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet! A női test néha fura dolgokra képes. Egy ismerősömnek 3 hónapig megjött, pedig terhes volt...

Nem tudom terhes vagy e, egy tesztet megér.

2012. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem ,hogy csak beképzelem!
2012. jún. 1. 19:42
 4/35 A kérdező kommentje:

Csütörtök megyek orvoshoz! De akkor már ahogy szmoltam kb 13. hétben lehetek.


El lehet még vetetni???

2012. jún. 1. 19:43
 5/35 anonim ***** válasza:
Nálunk a tescoban van olcsón teszt, két darab van benne, egységáron az a legjobb. Vegyél nyugodtan, senki sem fogja figyelni. SOk szerencsét.
2012. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13 hetesen még nem nagyon mozog a baba. 13 hetesen már nagyon komoly indok kell, hogy elvetesd, lehet, mire vége lenne a huzavonának, már megszültetnék veled. Ajánlom a szexmentes életet. Tuti fogamzásgátló.
2012. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
De akkor miért érzem így magam?? Csak beképzelem..? Mert szedtem a gyógyszert is.. akkor elvileg meg sem kellett volna utána jönni-e nem??
2012. jún. 1. 19:47
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, azt hiszed, ha szeded a gyógyszert, majd nem jön meg? Szerinted mire van a 7 napos gyógyszermentes időszak? Remélem, nincs baba, mert elég lüke szülő van már így is...
2012. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de nem azért mondtam.. hanem mivel gyógyszert szedtem ... és ha lenne baba akkor nem kellett volna megjönnie sem??


Elég ideges vagyok így is ... úgy hogy mellőzném az ilyen válaszokat

2012. jún. 1. 19:50
 10/35 anonim ***** válasza:
58%

Én meg szívesen mellőzném az ilyen tiniket...

Általában a terhességnél elmarad, igen, de számtalan kivételt tudok, ahol normális vérzés volt szinte végig...

2012. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!