Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon Fontos! Van vagy...

Nagyon Fontos! Van vagy nincs? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval! Márciusban voltam együtt a barátommal, azóta nem de akkor nem védekeztünk viszont (elvileg) nem volt semmi gond.. Majd felirattam a gyógyszert szedtem is meg is jött rendesen de csak 3 napig tartott kb! Aztán következő hónapban ismét megjött.. rettentően görcsöltem. Azonban mostanában mégis.. furán érzem magam.. hányinger stb.. néha émelygek is.. és mostanában rettentően furán emésztek mindennap mozog a hasam össze vissza.. sokat kell pisilnem.. de semmi egyéb.. Lehetek terhes?? 17/L
2012. jún. 1. 19:36
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


esetleg valaki megnyugtatót?? :(

2012. jún. 1. 19:53
 12/35 anonim ***** válasza:
Akár most is elmehetsz tesztért, vannak éjjel-nappalik, vagy falun vagy? Én nem piszkálásból írtam, amit írtam, ne sértődj meg... hidd el, ha megcsinálod a tesztet, és egy csík lesz, akkor nyugszol majd meg. Ha 13 hetesnek kéne lenned, nem kell várni a reggeli pisiből, most is csinálhatsz.
2012. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Csinalj tsztet! Holnap vegyel es csinald is meg! Ha 13 hetes lennel akkor mar az esti pisibol csinalt teszten is vakitani kell a 2 csiknak! De szerintem nem vagy terhes. ( remelem )

Maskor vigyazz!!!

2012. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Igen sajnos falun vagyok most így nem tudok.. jó rendben én is elnézést kérek.. csak érettségizem is és így még rosszabb ráadásul vége a kapcsolatnak is.. így meg aztán végképp nehéz.. :(


Mit gondoltok mégis.. ? Ezeket csak beképzelem tényleg?

Nagyon sokat voltam mostanában beteg is megfáztam.. stb .. de volt vérvételem is.. esetleg az nem mutathatta volna ki?? Nem tudom de félek :( És pont az érettségi miatt nem mentem még vissza a dokihoz.. mert tanultam keményen.. :(

2012. jún. 1. 19:58
 15/35 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak beképzeled, sőt remélem.


De a tüneteid egyértelműen terhes tünetek. Ha magamból indulok ki.

2012. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Mikor tudsz tesztet venni? Dokihoz menni? Lehet, a sok stressz teszi csak. Ha mégis baba lenne, és nem sikerülne az elvetetés, akkor még ott van az örökbeadás lehetősége. Hülyeséget ne csinálj... mert abba bele lehet halni :S

Igaz, mondhatnám azt, hogy nyugi, mert nekem ilyenkor már szép pocim volt (13 hetesen) de mindenki más, és azért nem merlek megnyugtatni, mert az ördög sosem alszik. Ahogy városba mész, csinálj tesztet, akár ott a mosdóban is, figyelj az utasításokra... és drukkolok, hogy ne legyen gond. Majd írj, ha még akarsz, hogy mi lett.

2012. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

szerintem csak az érettségi miatti stressz szórakozik az emésztéseddel. Stressz alatt az ember rosszabbul viseli a menstruációt is, meg idegességtől a gyomor is rendetlenkedhet.

elvetetni 12 hétig simán lehet, 12-24 között ha komoly fejlődési rendellenesség van és orvosilag indokolt.

De basszus: gumi, gumi, gumi!!! (vagy gyógyszer) legközelebb

2012. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Cak rettentően félek.. nem tudok most venni orvoshoz menni is csak kedden legközelebb...
2012. jún. 1. 20:12
 19/35 anonim ***** válasza:
Nekem még 16 -18 hetesen sem látszott semmi, utána kezdett el nőni!, Viszont az érettségi előtt nekem is olyan gyomorgörcseim voltak stb... sőt amíg szedtem a fogamzásgátlót nekem is voltak "terhes tüneteim" Émelygés is lehet a gyógyszer hatása. Nekem ez az egész terhességi rosszullét teljesen különbözött az összes többifélétől (gyomorrontás, stb:) Bár ez lehet mindenkinél más! Elment beléd akkor? A hasam nem mozog pedig én már 20 hetes vagyok, és még csak alig érzem, hogy ott van. Idegesség is okozhatja a sok pisilést.
2012. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

nem ..nem dehogyis "vigyáztunk"... Sőt .. nem is épp akkor vette ki.. Hanem általam ment el..(..értitek..)


Igen lehet az idegesség.. sokat megy is a hasam.. meg beteg is voltam már vagy 3*.. akárkinek mondtam azt mondták h ez hülyeség.. hogy terhes lennék.. mivel azt kihatyam hogy az utolsó mensim.. tehát májusban végig volt sőt még vagy 5-6 napig.. csak nagyon görcsöltem.. de gondoltam ez a gyógyszer miatt is lehet..

2012. jún. 1. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!