Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad tetovál...

Eszo kérdése:

Terhesség alatt szabad tetováltatni?

Figyelt kérdés

Esküvőnk lesz a nyáron, és a gyűrűket úgy szeretnénk megtetováltatni..szóval nem lesz egy nagy tetkó.

ez nem ártana a babának?


11 hkm


2012. jún. 1. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
hát pont terhesség alatt akarsz tetoválni??????
2012. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet tetováltatni terhesség alatt, akármilyen kicsi is legyen. Egy normális tetováló nem is vállalja.
2012. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, de szerintem ne csináld.
2012. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

tudom hogy a henna lejön, de inkább te csináltasd azzal, és ha majd megszülsz szoptatás után ráérsz tetoválni

a festék anyag félő hogy átmegy a szervezetbe.

a baba érdekébe ne tedd.

2012. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet. Nem azért, mert látszik a babán, hanem a fertőzésveszély miatt. Piercinget sem lehet szúrni terhes nőnek, ugyan ezért. Plusz a hormonok miatt másként fog most a festék, jobb nem kockáztatni...Sőt, szoptatás alatt is tilos!
2012. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Én sem csináltatnám meg a helyedben,pedig nekem is van 2 amik nem is kicsik.Viszont most ilyen nem fordulna meg a fejemben.

17hkm

2012. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem azt mondta a kozmetikusom, amikor csinálta a szemöldökömet(pedig az nem "rendes" csak kozmetikai tetoválás), hogy terheseknek nem szabad tetoválniuk, mert bekerülhet ez az anyag a véráramba!!

Én nem tenném a helyedben!

Természetesen a te döntésed!

De aranygyűrűkből is vannak csodaszép egyediek!

2012. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

amikor tetováltattam a hátamat, elég nagy minta akkor a babám mármegfogant csak még nem tudtam, nem lett neki semmi baja. a te eseted annyiban más hogy akkor már "nagy"lesz a babád és zavarni fogja a hangos tetoválógép meg a fájdalom. szerintem baja

nem lesz csak felzaklatod

2012. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem szabad és épeszű tetováló sem áll neki egy kismamát varrogatni. Akkor sem, ha csak egy gyűrű.

Vérfertőzés, hormonok, stb....

Sőt szoptatás alatt sem szabad tetováltatni.

Egyébként nekünk is esküvői gyűrű tetoválásunk van :)

2012. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, épeszű tetováló sem vállalja el.
2012. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!