Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha terhesség elején...

Baj, ha terhesség elején vérzek kicsit?

Figyelt kérdés
2 hete voltam nőgyógyásznál,korai(kb.4hetes)terhességet állapított meg.Viszont néha kicsit vérezgetek,pirosas-barnás cseppjeim vannak.Jövő héten kell visszamennem,de nagyon aggódok emiatt.Szerintetek ez rosszat jelent?(Van már egy 4 éves lánykám,de vele ilyen nem volt).

2012. máj. 31. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem már hamarabb el kellett volna hozzá menned!!!!Én mennék a helyedben!!!!!!
2012. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem ne várj jövőhétig,

holnap ha teheted menj vissza rendelésre !!!!!!

2012. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát én már most indulnék egy kontroll-uh-ra.

Igen, baj!

2012. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
nem akarlak megijeszteni de én csak barnázgattam,és elveszítettem egyik éjjel a babám.
2012. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mennék én,mert féle,csak annyian mondják,hogy nem baj még ilyenkor.
2012. máj. 31. 14:40
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

hát ha nincs ennyi eszed hogy eldöntsd mit kell tenni ilyen helyzetben mert egyesek szerint normális ha vérzik egy kismama akkor üldögélj otthon..

ne másokra hallgass akik hülyeséget beszélnek, hanem azokra akik azt mondják menj orvoshoz,mielőtt késő lesz..

2012. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát,köszönöm.
2012. máj. 31. 14:44
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
én már az első vérezgetésnél,barnázás után rohantam volna a dokihoz.
2012. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Az hülyeség, hogy "nem baj még ilyenkor". Igenis nem normális, ha vérzés van terhesség alatt, annak oka van. Ettől függetlenül sokan vannak, akiknél nem jelent gondot (talán ők mondják, hogy nem baj), de attól még nem normális jelenség és meg kell nézetni dokival. Ha az orvos azt mondja, hogy nem baj (mert pl. csak az erek pattantak meg kicsit, mert gyengébbek), akkor oké. De nekem speciel a méhlepényem a méhszájamat teljesen fedte az első hetekben (így sokkal sérülékenyebb a lepény) és mondta a védőnő, hogyha a legcsekélyebb vérzést, vagy barnás folyást észlelem, azonnal kórház! Szóval lehet, hogy nincs baj, de ezt CSAK ÉS KIZÁRÓLAG orvos tudja neked igazán megmondani.
2012. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Jó hülye volt aki ezt mondja! Az mondja aki annak a híve, hogy majd a természet elintézi az első 12 hétben, rá kell hagyni...

Menj ügyeletre!!!!

2012. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!