Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha terhesség elején...

Baj, ha terhesség elején vérzek kicsit?

Figyelt kérdés
2 hete voltam nőgyógyásznál,korai(kb.4hetes)terhességet állapított meg.Viszont néha kicsit vérezgetek,pirosas-barnás cseppjeim vannak.Jövő héten kell visszamennem,de nagyon aggódok emiatt.Szerintetek ez rosszat jelent?(Van már egy 4 éves lánykám,de vele ilyen nem volt).

2012. máj. 31. 14:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

kik mondják?! kivel beszéled meg?

lehet, hogy baj, lehet, hogy nem baj, én mindenesetre egy halvány barnázgatás miatt rohantam az ügyeletre este 9kor és jól tettem, mert egy vérömleny volt a petezsák környékén.

menj el te is orvoshoz.

2012. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

ezt a stílust nem érdemli meg a kérdező.. nekem konkrétan az orvosom mondta, hogy nem nagy ügy, hogy vérzek stb. el is mentem másik dokihoz... aki azt mondta, gyógyszerrel se biztos, hogy megmarad a baba.


menj orvoshoz mindenképp, de próbálj nem idegeskedni, nem feltétlen jelent nagy bajt a vérzés. előfordulhat, hogy feküdnöd kell, vagy vmi. kívánom, hogy minden rendben legyen

2012. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Vannak olyan esetek amikor nem baj.De ha lát orvos az a biztos.
2012. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen baj! Remélem azóta elmentél orvoshoz, majd mesélj mi volt. Szurkolok hogy minden rendben legyen!

Azokra meg soha többet ne hallgass, akik azt mondták nem baj ha vérzel/barnázgatsz!

2012. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

A barnázgatás vagy vérezgetés arra utal, hogy heamatóma, vérömleny van a petezsáknál. Hormonpótlásra van szükség ilyenkor és ágynyugalomra.

Én az elsővel a 6.-12. hétig minden héten mentem ügyeletre, mert állandóan előjött a vérezgetés a gyógyszer és pihenés ellenére.

Koraszülött lett a fiam, 36 hetesen született meg.

31hkm

2012. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
sziasztok!Köszönöm a válaszotokat.Már kórházban vagyok néhány napja.Az utolsónak lett igaza:hematóma van a petezsák mellett,ezért vérezgettem.Szigorú pihenés és gyógyszerszedés mellett,felszívódik az orvos szerint.Csak gondoltam megírom,hátha valakinek jól jön,hogy tudja.nagyon köszi,kedves Utolsó Válaszoló!
2012. jún. 4. 13:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Látod milyen jó, hogy nem azokra hallgattál, akik azt mondták, hogy "nem baj"? Mostmár jó kezekben vagy! :) Ne hallgass ilyenekre, inkább jobb félni mint megijedni, főleg a gyermekedről van szó! Gondolom azért rossz, hogy a lányoddal nem vagy együtt... :S Én már előre félek, hogy mikor szülés után néhány napot kórházban leszek, az akkor 4 éves fiam hogy fogja magát érezni, hiszen biztos, hogy nekem is nagyon fog hiányozni... :(


Jobbulást és boldog babavárást kívánok neked!!!

2012. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért lettem lepontozva...

Nem örülök, hogy igazam lett, kedves kérdező.

De már jó kezekben vagy! Remélem minden rendben lesz a továbbiakban is!

32hkm

2012. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!