Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 15-20. ra kiírt...

Október 15-20. ra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hol fogtok szülni?Én győrben.Tudjátok már ki lakik bent?
2012. máj. 29. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem gond,ha írok.Október 27-re vagyok kiírva.Semmi bajom,tünetem nincs az ég világon.Egy kicsit kívánós vagy,de semmi egyéb.Az epret kívánom leginkább.Pécsen fogok szülni.Épp ma derült ki,hogy kisfiút várok.Áron vagy Adrián lesz a neve.És te kedves kérdező?Kislányt vagy kisfiút vársz?Mi lesz a neve?:)
2012. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én október 8-ra vagyok kiírva, ha minden jól megy :) Most 21+1 naposak vagyunk.


Tudjuk, eddig 3x kisfiúnak mutatta magát, egyszer láttuk a dokimnál a fütyijét is :) De biztos csak a 25hetes 4D-n leszek.

Egyébként győri vagyok Én is. Már teljesen jól vagyok, semmi hányinger, se nagy evések(lekopogom, semmit nem híztam csak fogytam az elején). Hamarabb elfáradok mint régen, ezt észrevettem...



És Nálatok mi a helyzet?

2012. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem sincs semmi bajom,azon kívűl hogy mióta terhes vagyok nem tudom megenni a húst!és édességet kívánom nagyon!ma megyek este dokihoz remélem kiderül ki van odabent!Van már egy 2 éves kisfiam!

Ha kisfiú Marcell,ha kislány Bianka lesz!

2012. máj. 29. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:

:) Szurkolok,hogy megmutassa magát :)


Nekünk első baba lesz, nagy volt végig az izgulás, most már türtőztetjük magunkat :D És mit szeretnél jobban? Persze tudom, végülis mindegy, de azért gondolom már nagyon izgultok mi lesz.

2012. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én okt 20 ra vagyok kiírva,de az előző császár miatt ez is az lesz,így majd elöbb lesz a programcsászár!
2012. máj. 29. 17:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Húúú,nagyon kislányt szeretnénk,de persze ha kisfiú neki is nagyon fogunk örülni:)
2012. máj. 29. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mindegy mi lesz :) Szurkolok nektek :)
2012. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Októbert 17-re vagyok kiírva. Bp-en fogok szülni, de azt még nem tudom melyik kórházban.

Én is jól vagyok teljesen mostmár. Annyi, h az utóbbi napokban, mintha kicsit fáradékonyabb lennék, de ezen kívül semmi.

Ja és kisfiú lesz :)

2012. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én okt.15 :) Fiú lesz!
2012. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Okt. 22.-re vagyok kiírva. Én is Győrben fogok szülni. Semmi rosszullét már, kívánni sem kívánok semmit. Már van egy 1,5 éves kislányom. Ma voltam Uh- n és a doki azt mondta kisfiúnak tűnik. Neked ki a dokid?
2012. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!