Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június 3-ra kiírt kismamák...

Június 3-ra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én már nagyon szeretnék túl lenni rajta, már minden bajom van tiszta nyűg vagyok :-)

Második baba.


2012. máj. 20. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Én 19 éves vagyok,első baba. Június 8-ra vagyok kiírva. Már nekem is minden bajom van. Alig bírok felállni nagyon vizes vagyok. De ülni se jó,se feküdni. És csak olynakor nem eszek amikor alszom. Meg ez az állandó pisilés... Már nagyon izgulok és nagyon várom,hogy túl legyek rajta.

Gratulálok a babához.

Barbi. :DD

2012. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 2.-ára vagyok kiírva. Első baba lesz és kislányka. Hát már én is kivagyok,olyan rossz hogy nem tudom mikor jön el az idő,mit kell érezni. Érzek én mindent már csak nem tudom mi jelenti igazán hogy már lassan jön :DD Én is vizesedek főleg a lábam,de az nagyon brutál módon,menni alig tudok... Nektek vannak már görcsök vagy valamik? :)
2012. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mivel 2. baba már nagyjából tudom.

sokat keményedik a hasam és ma vettem észre hogy lejjebb van ami azt jelenti hogy hamarosan jön :-)

Jó lenne ha a héten már babáznék :-)

2012. máj. 21. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaa értem így könnyebb neked hogy már van némi fogalmad mikor jöhet a baba :) 2 napja nekem is lejjebb ment amit elég rendesen lehet érezni,mert nagyon feszít meg szúr és ez a sok pisilés wááá :D Hát remélem akkor nálam is lassan jön,mert már nagyon várom! :)) Írd ám meg ha valami történik nálatok! :)
2012. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!