Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi a jó a várandósságban?

Nektek mi a jó a várandósságban?

Figyelt kérdés
Ti szerettetek/szerettek terhesnek lenni? Vagy nem? Miért?
2012. máj. 28. 06:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én szeretek nagyon babás lenni.

Nekem egyértelműen a legjobb a pocak és hogy mindenki észreveszi és mosolyog rám :)

2012. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagyon szerettem pocakos lenni. A lányommal imádtam, nem volt nehéz, nem volt nagy hasam, 34 hétig simán dolgoztam (irodán), nagyon jó volt. Mikor rugdosott, azt nagyon szerettem. Meg a büszkeséget, amit éreztem, mikor már látszott. :-)

A második terhességemkor ikreket vártam, ott aztán nagyon büszke voltam, nagyon jó volt mikor már látszott, mikor mocorogtak, szerettem uh-ra menni, minden jó volt, kb 30 hétig. Aztán már nagyon nehéz és nagy volt az a pocak, azt annyira nem sírom vissza, de így utólag jó volt megélni, és újra végigcsinálnám.

3 gyereket terveztünk, kicsit bánom hogy ilyen gyorsan, 2 terhességgel össze is jött, pont azért mert szerettem a pocakosságot, és irigylek mostanában minden kismamát.

Nem zárkózom el még egy babától, legkorábban pont egy év múlva lehet aktuális, ha egyátalán belevágunk (akkor ha minden körülmény adott lesz). Nagyon várom már,remélem tudjuk vállalni. :-)

2012. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!