Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem tudom biztosra, hogy...

Még nem tudom biztosra, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Hétvégén kell majd megjönnie legkésőbb hétfőn. Tegnap nagy ütés érte a hasam. Ha most terhes vagyok, lehet ez okból baja a babának?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
lehet vetélés is belőle.
2012. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen, elvetélhetsz azért mondják hogy a 12.hétig nagyon kell vigyázni!
2012. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyire nagy ütés volt?

Érzel azóta valamit? Vérzés vagy görcs?

Ha nem akkor reméljük nem lesz baj.

Én nagy hassal estem el (hasra), de szerencsére semmi baj nem lett belőle. A kicsik odabent elég erős burokban vannak, jól védve.

Amúgy még "kisterhes" vagy, úgyhogy lehet a beágyazódás sem történt még meg, így nincs is ami sérüljön egyelőre. Még lehet csak úton van a sejtecske, és nem lett baja.

2012. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon fájt, és egy picit a görcsöléshez hasonlót érezte. Azóta már nem fáj, csak abban a pillanatban. Vérzés meg eggyáltalán nincs
2012. máj. 24. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit több, mint 4 évvel ezelőtt egy pénteki nap teszteltem pozitívat, nagy volt a boldogság. Másnap frontálisan ütköztünk egy másik autóval. Nagy ütés érte szinte minden testrészemet, elég súlyos sérüléseink voltak... de nagyon bizakodtam, mert nem kezdtem vérezni. Naponta néztek uh-on, három nap múlva már biztos volt, hogy megmarad a baba, volt szívhang :) Most nemsokára 4 éves lesz a kisfiam. Gyönyörű okos érzékeny kisfiú :)


Csak azért írtam le ezt most neked, hogy lásd van jó példa is :) Ilyenkor még annyira aprócskák és olyan jól be vannak csomagolva. Akkor minden doki aki megnézett azt mondta, hogy ilyenkor még mindent vagy semmit elv alapján dől el a kis életük, tehát ha valami baja történt volna akkor nem marad meg. Bízz benne, hogy minden rendben, hidd el, hogy a kisbabád a lehető legjobb helyen van a pocakodban!

Kíváncsian várom a történeted folytatását. Szurkolok!

2012. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most megnyugtattál :)
2012. máj. 24. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lesz baj. A baba, már ha van, akkor egyenlőre nem a hasadban van, hanem egészen lenn, a szeméremdomb mögött. Eléggé védett helyen. Szóval szerintem emiatt ne aggódj.
2012. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyire korai terhességnél semmi baja nem lehet a babának. Sőt ők még ilyenkor egy sejtecskék, pici gombostűfejnél is kisebbek. Amúgy meg tényleg nem a hasadba van még, hanem maximum most ágyazódhatott be a méhnyálkahártyádba, nyugi, ha terhes vagy semmi baja nem lehet az ég világon! Pozitív tesztet kívánok!!
2012. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled?
2012. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!