Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem, hogy terhes vagyok...

Úgy érzem, hogy terhes vagyok tegnap erős ütés érte a hasam azóta vérezgetek és görcsöl a hasam. Lehet ez a vetélés jele?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
az úgy érzed még nem biztos, hogy az volt, lehet, hogy csak megjött. ha terhes voltál és vérzel, akkor nem jó jel, általában vetélésre utal, de bízzunk benne, hogy nincs semmi baj, viszont a doki látogatás mindenképp javasolt.
2009. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Doki a biztos, mi itt csak találgathatunk.
2009. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat.elvileg jövő héten kell,hogy a menszeszem megjöjjön.émelygek,szédülés jön rám,ég a gyomrom,fáradékony vagyok,hányingerem van,megvannak a melleim duzzadva égnek is.tegnap óta erősen görcsöl ahasam.
2009. febr. 16. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szeretnélek megijeszteni, de ez méhenkivüli terhesség jele is lehet.

2009. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!