Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vki eléggé túlsúlyos, az...

Ha vki eléggé túlsúlyos, az is könnyen észre veszi majd ha nő a pocija?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

Én is féltem,hogy szólnak érte,de nem.:)

Szerintem míg baba és mama jól van,békénhagynak.

Sok boldogságot a babóhoz!

2008. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem szolt csak azt kérdezi mennyit hiztam de még most is jobban állok hiszen a lányommal 22 kg híztam most csak 16.Szerintem orvosa válogatja meg ha szól is mit tudsz csinálni a kezdő sulyod így is úgy is annyi.
2008. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, még védőnőnél nem voltam...
2008. ápr. 23. 18:15
 14/21 anonim ***** válasza:
ne aggódj én 85 kg-ról indultam és 165 cm vagyok, eddig 3 kiló jött fel. 23 hetes vagyok.
2008. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ahogy sokan itt elmondták neked, változó.

Te hogy érzed?

Boldog babavárást! :)

2008. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne félj nem szól senki sem érte(legalábbis nálunk),én is duci vagyok.88 kg-al estem teherbe.Elég korán látszott már rajtam,10 hetesen le kellett a nadrágjaimat cserélni kismamanacira,mert nem jöttek rám!Akkor kérdezték már,hogy mennyi van még vissza.Jót nevettünk a párommal,és mondtuk,hogy még csak most leszek három hónapos.

De végülis szerintem nem híztam sokat,10 kg jött rám eddig és most vagyok 30 hetes.De jóóó nagy pocim van!

Boldog babavárást neked!

2008. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Még 1x köszi!!!!!!!!!! :)))
2008. ápr. 24. 13:36
 18/21 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, észre fogod venni! Én 172 cm mellett 112 kilóval lettem terhes, most 19 hetes vagyok, és igenis látszik! Ha hanyatt fekszel, ki tudod tapintani, hogy mekkora már a méhed, nekem ez nagyon jó élmény, az apukának is. Szerencsére normális orvosom és védőnőm van, nem tették szóvá a súlyfelesleget, ilyenkor maximum lelki szenvedést okoznának vele, annak meg semmi értelme. Ha ésszerű keretek között eszel, nem nassolsz folyamatosan, nem fogsz sokat hízni, én eddig 3 kilót híztam, nem eszem se többet, se kevesebbet. Csak nyugi, biztosan minden rendben lesz!

Boldog babavárást!

19 hetes kismama

2008. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

aranyos vagy .... vki eléggé túlsúlyos ... :-) hát az max. én vagyok itt :-)), Te nem ! :-)

125 kilóval estem teherbe, a 29. héten vagyok, 8 kilót híztam mérleg szerint, bár a hasamat leszámítva, minden korábbi naci, ruha rámjönne .... jó ideig nem látszott szinte semmi, de aztán, a 23-24 hét után elég rohamosan nőni kezdett. Mostmár akár azt mondanám, elég lenne ekkora bőven, pedig állítólag ugyebár most jön az igazi növés, az utolsó 2 hónapban. Akkora leszek mint egy hordó .... :-), de nem bánom, csak egészség legyen mindenkinek!:-))

ja, én mondjuk 180 cm magas vagyok, de akkor is enyhén telt a 130x kilómmal. És bizony én is nehezen hittem el, hogy ez a has még nőni is tud, sőt, nem is vártam, hát rácáfolt ... :-) igenis nőőőőőőő :-)

Sok boldogságot és egészséget!

2008. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Arik vagytok, köszi! :))))))))
2008. ápr. 24. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!