Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok de...

22 hetes terhes vagyok de akkora a hasam mintha 36 lennék. És tudom hogy még nőni fog de még egyszer ennyit? vagy most megcsinálta már a bébi a helyet magának?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Testalkat függő.Előre nem csinál helyet a baba.Mindig akkora helyen van amekkora maga.Lehet hogy nagy bébitek lesz.Nekem 22.en allig látszott hogy kismama vagyok.Tuti egyedül van a picid??Még ez is lehet az ok, ha esetleg 2 van.
2008. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés! Annak, akinek korábban látszik, később is valószínüleg nagyobb lesz, de ez nem törvényszerű, "be lehet hozni". Én 36 hetes vagyok. Az ismerősöm a 35.hétben van, és akkora a hasa, mint nekem 20 hetesen, de attól még az ő babája is jó méretekkel rendelkezik...
2008. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem mindenki azt mondja, hogy pici a pocim, pedig magamhoz képest aztán én nagyon elégedett vagyok :o)

Eléggé széles a csípőm és hátul nagyon elfér a pici, mondjuk ennek én örülök.Állítólag nincs sok köze a pocak nagyságnak és a baba méretének.A nagy has nem feltétlen nagy baba.Igazából 22 hetesen ha jól emlékszem akkor kb 25cm hosszú és 60dkg.Dupla ekkorára fog nőni és elkezd hízni, de a méhed már nem fog olyan tempóba nőni mint eddig és ezért lessz egyre kevesebb helye.Szép a nagy pocak, biztosan fárasztó, de azt nézd, hogy neki erre van szüksége ahhoz, hogy jól érezhesse magát.

2008. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 19 hetes vagyok,de azt mondják h elég nagy a pocim,többnek néz ki.Eddig csak a pocira hiztam,de lehet nem azért.Nekem is még van 4és fél honapom,hát bizti nagy lesz:-)))
2008. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, en 24 es fel hetes vagyok, es nekem is nagy a pocim. Mult szombaton valaki kerdezte, hogy mikor fogok szulni, mondtam hogy augusztusban erre azt mondta, hogy hat o azt hitte, hogy mar a jovo heten. Tok szarul esett, de azzal nyugtattam magam, hogy minden pocak maskepp no. Mar nem aggodom rajta, inkabb buszke vagyok ra.
2008. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!