Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok az államvizsgát...

Haramia kérdése:

Bevállalnátok az államvizsgát 38 hetesen? Volt, aki megcsinálta?

Figyelt kérdés

Nem is a vizsga bizonytalanít el hanem, hogy 3 óra az út kocsival a helyszínre és 3 vissza, plussz a sorra kerülés...de eddig problémamentes a terhesség, jelenleg is zárt méhszájjal...

35hkm


2011. jún. 1. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. A volt csoportársam csinálta meg és nem volt gond, de úgy fogta fel, hogy akkor sem világ végén van. Simán meg lehet oldani mindent, csak akarni kell.

Inkább legyél túl rajta, hogy a pelenkázás mellett próbáld újra szintre hozni magad. Most sokkal könnyebb lenne szerintem.

2011. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* mint hogy*
2011. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az 6 óra utazás bizonytalanítana el.. kellően átgondolnám.

Plusz, ha eddig panasz mentes voltál, akkor a helyedben szólnék az orvosnak, hogy jelen helyzet áll fent, tudjon róla, hogy valószínűleg 'készenlétben' kell majd lennie.

Nálunk nem is olyan régen volt egy eset, bejött egy hölgy a szolnoki szülészetre, hogy Debrecenből úton hazafele Pestre beindult a szülés. Azonnal megvizsgálták, 1 úrnyira volt kitágulva, felhívták az orvosát, hogy tájékoztassák. Vizsgálat után elengedték Pest fele, igaz, mentőt a hölgy nem kért, nem igényelt. Saját autóval mentek tovább.


A sorrendre meg azt tudom mondani, hogy nálunk a kismamák előnyt élveznek, független, hogy mekkora a pocak, mennyi idős a magzat.

Írj egy kérvényt vagy egy tájékoztatót az állapotodról a TO-s néninek, rektornak, tanáraidnak. Figyelembe fogják venni a helyzeted.


És, ha bevállalod az utat, akkor előtte az interneten nézz körbe, hogy a sulidhoz melyik a legközelebbi szülészet, telefonszáma, etc. És minden papír legyen nálad a legelső uh-tól kezdve az utolsó vérvételig!!!


Kalappal és boldog babázást :)))

2011. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

...Köszi a gyors válaszokat!Kedves első, igen én is úgy örülnék ha letudhatnám, még így is marad egy másik (mert 2 szakos vagyok) majd 2011 januárra, szóval ezen jó lenne túlenni. És tényleg csak az a sok utazás ami miatt bizonytalan vagyok, egyébként is utálom a kocsikázást...de persze bekapolok mindent amire szükség lehet, papírok, igazolványok, még a kórházi csomagot is, és már utána jártam, hogy hol van a szülészet...úgyhogy valószínüleg nekivágunk!

Köszönöm a tanácsokat!

2011. jún. 1. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utazás valóban sok.

DE,bevállalnám,sőt!

Hidd el,hogy gyerek előtt jobb letudni.

Én is úgy kezdtem főiskolát,hogy még csak pocakos voltam,nekem már a sima vizsgákra is nehéz volt mellette készülni,és minél nagyobb lett annál nehezebb.

És ha bevalljuk ha nem,a gyerekre fogva sokkal könnyebben hajlandó aztán már halogatni az ember.


Könnyű szülést,sikeres vizsgát kívánok!

2011. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sógornőm kiírt napon vizsgázott, reggel még a dokinál voltak, minden értéke rendben volt, elment vizsgázni, ő volt az első, hamar túl is volt rajta. Éjjel beindult a szülés, másnap fél 10re meglett a baba. :D
2011. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisérővel, az út miatt.

Amúgy igen. Hidd el könnyebb.

2011. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
...Elmentünk és sikeresen leállamvizsgáztunk, az úton is minden rendben ment! :) köszi mindenkinek a jókívánságokat!
2011. jún. 17. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok a sikeres vizsgához!


Jó babázást és egészséget nektek!! :]]

2011. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!