Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm elvégeztetheti-e az...

Barátnőm elvégeztetheti-e az abortuszt pl. Budapesten, ha a lakcímkártyája Miskolcra szól? Kereshet-e ott magának orvost, és a szükséges papírok kiállításához védőnőt, családsegítőt? Sajnos nem tarthatja meg a babát. :- (

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Még az abortuszt talán elvégeznék neki Pesten, de védőnőhöz a lakcíme szerint kell járnia. Vagy átjelentkezik Budapesti lakcímre.
2011. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia

nem kell átjelentkeznie más címre, mehet oda védőnőhöz ahol most lakik.

Én 37 hetes vagyok, és nem kellett a város másik felébe járnom azért védőnőhöz, mert oda vagyok bejelentve.

Hívja fel a lakóhelye szerinti védőnői szolgálatot, vagy a háziorvost az majd megadja a védőnő számát.

2011. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
másodiknak van igaza, kérdezze meg a területi védőnőt!
2011. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt jó lenne, ha telefonon a háziorvostól vagy a kórháztól kérdeznétek meg, mert nem mindenhol működik ilyen egyszerűen, ahol az előttem szóló írta. Engem már kétszer küldtek el a kórházból, mert nem oda tartoztam a lakcím kártyám alapján. Jobb ha ennek nem itt, hanem holnap az illetékeseknél érdeklődtök utána.
2011. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, természetesen holnap reggel első útja a nőgyógyászhoz vezet, "a másik városban", csak gondoltam, előtte érdeklődöm kicsit, nehogy meglepetés érje...köszi még egyszer!
2011. febr. 27. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Januárban hoztak egy olyan rendeletet, h mindenki csak abban a kórházban kap ellátást, ahova a lakcíme szerint tartozik. Az adott kórházat kell megkérdeznie, h hogyan mehetne oda. Én is most hasonló cipőben járok, mert ahova menni szeretnék, nem végezhetik el a terhesgondozást, de ha kérek a főigazgatótól engedélyt, akkor igen. Úgyh először ennek járjon utána. Sajnálom h nem tarthatja meg a babát.
2011. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 13:45! erről nem is hallottunk! mindenképp megkérdezi holnap!még egyszer köszi!
2011. febr. 27. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Nem gondolta meg magát esetleg, hogy örökbe adja, nem veteti el..?


Én biztos nem vetetném el..igaz, hogy mi nagyon vágyunk egy picikére..de nem akar összejönni :( Szóval jól gondolja meg, hogy mit dönt.

2011. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!