Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok,...

19 hetes terhes vagyok, mikkor fogom érezni a babámat?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken éreztem korgást a hasamba,azóta állandóan fogdosom a hasamat,de sajna nem nagyon érzem.

Tipp esetleg,hogy hogyan fogjam,vagy hol fogjam,hogy érezem?


2008. ápr. 23. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 19 hetes vagyok, de még én sem éreztem semmit sem, talán apró buborékokat, de nem vagyok biztos benne hogy az a babám volt.
2008. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a korgás a pici volt, de ennyi idősen kézzel nem fogod érezni! Eleinte csak te érzed belülről, aztán ahogy telnek a hetek, erősödik a baba és hamarosan kézzel is érezni fogod, sőt látni is. Nekem 16 hetesen mozdult meg érezhetően, és napról napra erősödött. Most vagyok 23 hetes és már nagyot tud rúgni. Már a férjemmel is meg tudom osztani, hiszen ő is látja.

További boldog babavárást!

2008. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 19 hetes vagyok es kb. 1 jó hete érzek olyat mint a szívdobbanás hol a köldököm táján hol lejebb. Eleinte 1x 2x naponta. Szerintem ez már biztos hogy az mert azóta minden nap jelentkezik és nagyon jó érzés! Szemmel még nem sikerült elkapnom a pillanatot amikor megmozdul de érezni fogod az tuti!!

Igaz én ikreket várok lehet ez is befolyásolja?

2008. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 19 hetes kismama vagyok, és kb. ez a 3. hét, hogy minden nap érzem a picit! Eleinte olyan érzés volt, mikor szétpattan egy-két buborék. Most már elég erőseket rúg, és kézzel is lehet érezni! :)

Csodálatos érzés!

Azt hallottam egyébként, hogy a 18-20. hét között kell elkezdenie úgy mozogni, hogy érezhető legyen. Akinek már nem az első babája, az sokkal hamarabb megérzi.

Nekem ő az első babám, de azon szerencsések közé tartozom, akik hamarabb megérzik a picikét!

Ne aggódj, hamarosan rendszeresen érzed majd, mert nagyon gyorsan növekszik!! :)

2008. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az szerintem alkati kérdés is, hogy ki milyen hamar érzi meg a pici mozgását, de szerintem az mindenkinél így van, hogy nem rögtön kezd rendszeresen mozogni. Én először 14 hetesen éreztem (érdekes rebegés, vagy olyan kis simogatásszerűt belülről), azután 17 hetes koromig csak akkor, ha a kezemet rátettem a hasamra és nagyon figyeltem. 17 hetesen nem kellett már sehol "nyomkodni", ahhoz, hogy egyértelműen és rendszeresen érezzem. Olyasmi amúgy, mintha egy kis fürjtojás ide-oda gurulna, itt, meg ott nyomódna a hasam falához. Most 18 hetes vagyok, és már a köldököm magasságában is szoktam érezni és a jobb oldalon is (eddig csak bal oldalon éreztem). Szóval ne nagyon erőlködj, hamarosan nem kell szugerálni, hogy érezd, ugrál ő magától is annyira, hogy egyértelmű legyen.
2008. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!