Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. majdnem 15 hetes terhes...

14. majdnem 15 hetes terhes vagyok, a második babámat várom. Létezik, hogy már most érzem a mozgását? Ennyire korán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Az első mozgást lehet ilyen korán érezni aztán később 2-3 hét múlva már a forgást és a rúgásokat is egyre jobban fogod érezni ahogy nő .
2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia igen 2.babámat 13.5 hetesen éreztem most a 3.-at 12.hétben
2011. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen én is a másodikkal már a 12. hétben éreztem bizonytalan "kapirgászást" ha ültem,de lebeszéltem magam,hogy ez nem lehet még az.Aztán később ugyan ott,ugyan úgy éreztem,csak erősebben a mozgást.Így utólag mégiscsak az volt..:)
2011. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,gondoltam nem keverhetem össze ezt mással,csakis az lehet...
2011. márc. 1. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a 14. héten éreztem az elsőt. Igaz, senki sem hitte el.
2011. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 16-17 hetesen éreztem, a másodikat 16 most a harmadikat 14 hetesen, de persze senki se hiszi el úgyhogy nem is hangoztatom, pedig mindennap érzem 1-2 szer meg hát már tudom mit kell figyelni nem keverem össze mással:)
2011. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki 12 hetesen érzi..Előzőnél nekem sem hitte el senki.De hát ugyan már nehogy már egy idegen akarja megmagyarázni hogy mit érzek.És amugy is nem a nunám felett van a belem:D:DUgyhogy kis tücsök bercikém nagyon intenziven jelez
2011. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen (az előtted író vagyok) még más kismamák is hitetlenkedve mondták hogy dehát ez nem túl korai még? és látszik rajtuk hogy na ez tuti félrebeszél:DD
2011. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Az a baj hogy sokan már érzik de nem tudják hogy ez az..És lehet mondani hogy bélmozgás meg ilyenek..De azért valljuk be van különbség..Az előző terhességeimnél is jokat nevettem hogy milyen aranyosan ütöget a belem:D:D:D
2011. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!