Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány missed ab-od volt?...

Hány missed ab-od volt? Kiderült mi az okuk? Hány gyermeked van? Ők mennyi idősek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
1 volt, hivatalosan nem derülk ki mi okozta, de általánosságban azt mondta az orvos, hogy a 12. hét előtti vetéléseket progeszteronhiány, ami utánna történik, azt valamilyen genetikai rendellenesség vagy anyai betegség okozza. Nekem a 9. héten volt, mostani terhességemnél szedtem utrogestant, meg is maradt a baba :)
2012. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek legalább 8-10. Okot semmit nem találtak.

2 gyerekük van, 6 év van közöttük.

Az első előtt volt három, 4-5 év után lett az első baba, majd a többi a kettő között.

2012. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 vetélés. Annyi derült ki, hogy lisztérzékeny vagyok. A dokik nem hittek benne, hogy ez lehet az oka a vetéléseknek (én igen, mert több helyen is olvastam róla), ennek ellenére fél év diéta után újra gyereket vártam, aki meg is született. Most 2,5 éves, én pedig ismét babát várok, 14 hetes vagyok.
2012. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!