Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19 hetes kismamák! Volt...

18-19 hetes kismamák! Volt közöttetek olyan akinek ebben az időszakban megmondták a baba nemét, mert megmutatta magát, de a terhesség előrehaladtával kiderült, hogy más nemű lesz a pici?

Figyelt kérdés

Most voltam a 19hetes genetikai Uh-n. A doki megkérdezte szeretném-e tudni mi lesz, mondom persze. És mondta, hogy kisfiú. Én meg kérdeztem, hogy ez biztos-e. És mondta, hogy ha nem látná biztosan akkor nem mondta volna.


Köszönöm


2012. máj. 11. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is anno rávágták h lány :) és az is lett :)! Mondjuk ez az uh-s csak akkor mondja ha tutira látja :)!
2012. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és 18 hetesen mondta meg!
2012. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,nekem 1.terhességemnél 17hetesen megmondták,h fiam lesz.Most 2.gyereket várok,27hetesnél derült ki h lány lesz.Hamarabb nem mondta meg a doki,mert nem volt benne biztos,h mi lesz.Szóval,csak akkor mondja,ha 100% biztos benne.
2012. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint szinte biztos lehetek benne, hogy kisfiam lesz :)
2012. máj. 11. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
A kisfiúkat hamarabb megmondják, mint a kislányokat általában. Így fiúból nagyon ritkán lesz a végére lány. Fordítva sűrűbben előfordul :)
2012. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, szó szerint ugyanezt mondta nekem a doki :)
2012. máj. 11. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azért tudok ellenpéldát. :)

A barátnőmnek 3 uh-n mondták, hogy kisfiú lesz (16. 20. 28. hét) és a szülőszobán kiderült, hogy kislány. Nem gyakran, de előfordul.

Nekem mindkét fiamat a 18. héten mondták meg és valóban fiúk lettek. :)

2012. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ismerősömnek a 36.héten derült ki hogy fia lesz, előtte lányt mondtak. Már minden rózsaszín volt a szobában. Most szült pár hete....
2012. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Pont a 19. héten mondták meg hogy kislány lesz. Rá két hétre kiderült hogy mégis kisfiú! Szerencsére csak egy rózsaszín pólócskát vettem neki. :-)
2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a 18. héten egy kislánynak örültünk. A 26. héten nőgyógyászt váltottam, aki rá akart nézni a kicsire. Ő mondta, hogy ne vegyünk rózsaszín cuccokat, mert fiú lesz. Hát majdnem leestem az asztalól, pedig feküdtem! :))))
2012. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!