Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek a méretek 5 hetes 6...

Jók ezek a méretek 5 hetes 6 napos terhességhez?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, a menstruációm szerint 7 hetes 3 napos vagyok, de mivel később volt peteérésem, mint középidő, így 5 hetes 6 napos terhességet állapítottak meg.

A CTL 3 mm, és dobogott már a szíve :)

Kinek mekkora volt ilyenkor? Jó ez a méret? :)

Azt írta még rá a papírra, hogy:

A rtf. gravid uterusban egy élő embryo látható. A Douglasban kevés szabad folyadék. Az adnexumok területén kóros terime nem ábrázolódott.

Amúgy nem tudott hüvelyi UH-t csinálni, mert hiába mentem el pisilni előtte, mire sorra kerültem megint nagyon kellett, így hasit csinált.



2012. máj. 9. 09:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nekem 7+1 naposan volt a CRL: 9mm. -tehát a baba mérete popsitól fejtetőig.

Egyébként nekem ugyanezeket írták a papírra, ez teljesen oké, és nálunk is volt már szívhang. Viszont ha tényleg 3mm, akkor tény, hogy 5hetes lehetsz kb.


Gratulálok! :)


18hkm

2012. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 5 hetesen 5mm volt.nekem is hasit csinált.Most 12 hetes uh-on hétfőn 88mm volt.:)De azt mondták az enyém nagyobb az átlagnál,vagy egy kicsit elszámoltak valamit,majd a 18 hetes uh kiderül.:)

12 hkm

2012. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Katacska...


Tényleg nagy a babád :)


Most nézem a kiskönyvem, nekem 11hetesen volt: 48mm

És 15 hetesen 94mm.

Jövőhéten megyek a 19hetesre. Kíváncsi vagyok már mekkora :)

2012. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A védőnöm szerint nem baj,hogy nagyobb.Akkor lenne baj ha kisebb lenne.De ha a 18 hetes uh-on is ennyivel nagyobb lesz,akkor átírják a szülés dátumát.:)

Egyébként szerintem nem jól számolták.:)

De remélem azért nem lesz 4-5kg a "picurka".:D

2012. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Így van, sosem baj ha nagyobb, igazad van :)

Meg egyébként is, amig egészséges és mindent rendben találnak addig sebaj :)

2012. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
És egyébként ahoz képest,hogy 12 hetes vagyok,nagyon-nagy a pocakom.:DKb ilyen nagy: [link]
2012. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

5+6 naposan voltam én is ultrahangon, lombik beültetés után.

Mindkét baba mérete egyforma volt, CRL:3 mm.

2012. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Jajj de jó, megnyugtattál!!! :))))

Gratulálok!

2012. máj. 9. 10:19
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ha a 3mm kicsi lenne akkor az orvos szólt volna.Nem?nygodj meg biztosan minden rendben van.eddig én is idegeskedtem,hogy biztos minden rendben van-e.Mert ugye nem érzem,hogy mozog.de mikor láttam az uh-on mocorogni és azt,hogy mekkorát nőtt megnyugodtam:)
2012. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

:))

Megnyugodtam most azért :))

De olyan messze volt a monitor, meg rövidlátó is vagyok, hogy sajnos én nem sokat láttam szegénykémből! :))

6 hét múlva megyek újra, akkor leszek 12 hetes! :)) Remélem ott már több mindent fogok látni! :))

Gratula Nektek a babákhoz!

2012. máj. 9. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!