Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek a méretek 5 hetes 6...

Jók ezek a méretek 5 hetes 6 napos terhességhez?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, a menstruációm szerint 7 hetes 3 napos vagyok, de mivel később volt peteérésem, mint középidő, így 5 hetes 6 napos terhességet állapítottak meg.

A CTL 3 mm, és dobogott már a szíve :)

Kinek mekkora volt ilyenkor? Jó ez a méret? :)

Azt írta még rá a papírra, hogy:

A rtf. gravid uterusban egy élő embryo látható. A Douglasban kevés szabad folyadék. Az adnexumok területén kóros terime nem ábrázolódott.

Amúgy nem tudott hüvelyi UH-t csinálni, mert hiába mentem el pisilni előtte, mire sorra kerültem megint nagyon kellett, így hasit csinált.



2012. máj. 9. 09:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Biztosan többet fogsz látni.:)

Már tiszta kis ember formája lesz addigra.Nem is gondolnád.:)

2012. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Katacska...


akkor már formás pocakod van :) Én is meg voltam győződve hogy 18 hetes hűű mekkora hasam van, aztán mondták, hogy nem. Van akinek sokkal nagyobb, de azért sem kell izgulnom hogy pici :)


Ekkorák vagyunk mi 18hetesen :)



[link]

2012. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem pici...:)

Pedig nekem az első babám úgyhogy ezért furcsálom,hogy ekkora már.:D

mindenki azt mondja,hogy nagyon-nagy ahoz képest,hogy 12hetes.És már tudod mi lesz?és ha igen mikor derült ki?

2012. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hát, havonta járok a dokimohoz, akinek van UH gépe, mindig megnézzük, de eddig vagy aludt, vagy úgy fordult, hogy lehetetlen volt megállapítani. Azt mondta a dokim volt olyan akinek a 12héten megmondta, de olyan is akinek csak a 26-on. Már nagyon izgulunk :) Mindegy mi lesz, de azért nagyon kíváncsiak vagyunk :)


Most pénteken megyek a genetikai 18hetes Uh-ra, jövő kedden meg a dokimhoz. Ha egyik alkalommal sem mutatja meg magát akkor Apával megbeszéltük ,hogy kérünk időpontot 24-ik hétre 3D-re vagy 4D-re (babamozira) .

2012. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Már mi is nagyon várjuk pedig még csak 12 hetes.:D

Jó lenne már tudni,mert akkor az ember úgy vásárolna.Így még nem nagyon merek enni semmi fiúsat vagy lányosat.Bár én szentül megvagyok gyözödve arról,hogy kisfiú.:D

2012. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem semmi megérzésem nincs, pedig sokan kérdezték már, hogy mit érzek. :)

Anyukám egyértelműen azt mondja h lányom lesz, mert Ő érzi :)

2012. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
En most vagyok a 13.heten 6,5cm a baba! De elvileg ez jo... A hasam meg nem nagyon latszik de mar nagyon varom h megnojon!! Kb. mikor fogom erezni szerintetek?
2012. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem tudom miért ilyen nagy...:D

csináltam róla képet csak nem tudom,hogyan lehet feltölteni de ha rájövök akkor berakom a linket.:)

12hkm

2012. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

www.kepfeltoltes.hu

Ide betallózod, lejjebb mész beírod az email címed rákatt, hogy feltölt, vársz pár percet, és utána bemásolod nekünk a linket amit kiad :)

"link a képhez" című sorból :)

2012. máj. 9. 20:01
 20/24 anonim ***** válasza:
Sikerült.Ekkora a pocim 12 hetesen.
2012. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!