Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek mikor kiderült...

Mit éreztetek mikor kiderült hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Lelkiekre gondolok. És hány évesek voltatok akkor? És párotok mit szólt? Mióta voltatok együtt? Terveztétek?
2012. máj. 5. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én iszonyat boldog voltam.Párom is.6 éve voltunk együtt.

Abszolút tervezett.

2012. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is tervezett volt, mégis amikor zebracsíkos lett a teszt, majdnem kiesett a kezemből, úgy elkezdtem remegni, bepánikoltam, nem tudtam, hogy hogyan tovább, kapásból 1000 kérdés cikázott a fejemben. Hogyan lesz a továbbiakban, biztos, hogy egészséges-e, mit kell tennem most, mit ehetek, mit kéne leolvasni, Jézusom, innentől felelős vagyok egy apró életért stb.

A párom nagyon örült neki, rajta semmi aggodalmat nem láttam, nyugtatgatott, hogy minden rendben lesz, ne kezdjek el kombinálni.

Nyilván örültem is neki természetesen, csak az első percekben ezt felülírta az aggódás.

6 éve voltunk együtt, de ez volt az első próbálkozós hónapunk.

2012. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

végtelen örömöt

32 éves voltam

a férjem ennyit mondott legnagyobb higgadtsággal: na hát ezt vártuk nem?

10 éve voltunk együtt:)

régóta terveztük

2012. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett volt,kb 2 év próbálkozás után és méhenkívüli terhesség után voltunk 3 hónappal.Mit is éreztem?Pánik,félelem,kétségbeesés,de az első vizsgálat után megnyugodtam,de utána is előjött hogy biztos akarom-e,jó anya leszek-e,minden rendben lesz-e???De már jó ideje teljesen nyugodt vagyok,most a szüléstől félek::))!!!Apa örült és rettenetesen féltett,nehogy megint műteni kelljen,de nem kellett!!Most már azt is tudjuk,hogy kislány lesz.Nyugodj meg,teljesen természetes,hogy az elején elbizonytalanodsz,minden rendben lesz.Én 28 a párom 31 éves.Kicsit hosszú lett,bocsi!!!20 hetes kismami
2012. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, párom 27. Mi is 6 éve vagyunk együtt. Igazából nem kimondottan tervezett baba, még vártunk volna kicsit. Szóval most így váltakoznak bennem az érzelmek. Néha nagyon bepánikolok, hogy most mi lesz, jól fogom-e csinálni, szeretni fog-e a baba, jó anyukája leszek-e, néha meg majd kicsattanok a boldogságtól és alig várom, hogy megszülessen. 16 hetes vagyok, remélem minden rendben lesz. :)
2012. máj. 5. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
nalunk is tervezett baba, megis mikor pozit teszteltem bepanikoltam, en is csak remegtem es elkezdtem sirni :) igazabol nem az oromtol sirtam hanem a paniktol. parom vigasztalt es nem igazan ertette most mi is van :) persze utana nagyon orultem. mi 3 eve vagyunk egyutt.
2012. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elsonel 22voltam, es bar nagyon vartuk mar, megis igencsak meglepodtunk, mikor 1ev utan meglattuk a 2csikot. Remego kezzel tartottam a tesztet, vagy 10percig csak vigyorogtunk magunkban csendesen.


Most 24vagyok, 6honapja teszteltem megint 2csikosat, ezuttal nem terveztuk, es kisebb sokk volt, de hamar megszoktam a gondolatot, hogy jon a kisteso, mostmar mindketten nagyon varjuk! :)

2012. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Beállítottam a konyhába a tesztet pohárba, -ahogy illik :) -, és besiettem a szobába, hogy kivárom azt az 5 percet. De nem bírtam kivárni, már fél perc múlva ott voltam a pohár előtt, és láttam ahogy kijön a 2. vonal....:)))Hívtam a páromat, mire ő elkezdte nézegetni a "használat útmutatót", hogy mit is jelent a két csík?:)

Mai napig nem felejtettem el a jelenetet:)) Kellett vagy 2-3 nap, mire felfogtuk, h babánk lesz :)

Én 26, férjem 28, 3 éve voltunk együtt.

2012. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

24 voltam én, a férjem 28. Tervezett volt. Iszonyatos, hatalmas boldogságot. :)


39 hetes kismama

2012. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

23 voltam, párom 26 (mostmár 24-27), és 5 hónap után derült ki h babát várok, persze akkor már 5-6 hetes volt a pici. Szerettünk volna babát, csak nem gondoltuk, hogy ilyen hamar összejön! :-)

Nagyon Boldogok voltunk mind a ketten, és már alig várjuk! :-)


36 hkm

2012. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!