Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek mikor kiderült...

Mit éreztetek mikor kiderült hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Lelkiekre gondolok. És hány évesek voltatok akkor? És párotok mit szólt? Mióta voltatok együtt? Terveztétek?
2012. máj. 5. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon boldogok voltunk mindketten! Én konkrétan nem akartam elhinni, h végre pozitiv lett a teszt így egyből lefotóztam meg videóztam, h vajon tényleg látszik e. (elég határozottan látszott), de mivel volt pár pofára esés, annyira hihetetlen volt! :D Tervezett baba volt, kb másfél év után sikerült.

Sírtam örömömben, férjem első megnyilvánulása és reakciója az volt, h hazaszaladt a munkából és hiába hajtogattam, h nincs semmi baj, nem fáj semmim.. nem érzek semmit másnak, azt hajtogatta, h aludjak, ne csináljak semmit..(persze később rájött, h nem kell egész nap feküdnöm szerencsére) Nagyon aranyos volt :)

2012. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ja, mindketten 26 évesek voltunk. Ez kimaradt.
2012. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Oromot,félélmet,pànikot,bizonytalansàgot,boldogsàgot...hirtelen ezek az érzések cikàztak a fejembe. :)) 30éves vagyok,elso baba. A férjemnek konnybe làbadt a szeme az oromtol,felkapott és 'agyon csokolt',utàna korbe tàncolta a nappalit :D 4éve vagyunk egyutt,lassan màsfél éve vagyunk hàzasok.A baba tervezett volt,csak meglepodtunk,mert nagyon gyorsan jott,a 2.probàlkozos honapba màr 'betoppant' a kisasszony :) most vok majdnem 6honapos,aug.végére vàrjuk.
2012. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Uccso vok,a férjem 33éves,az lemaradt.
2012. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én el se hittem,ezért lett két teszt csinálva.21éves vagyok 19hetes lassan a pici a pociba.Párom 31.És 5hónapja se voltunk együtt,mikor történt a dolog és lett a pici.Nem terveztük.Most voltunk 8hónaposak nemrég.És 8hónapja élünk együtt majdnem.
2012. máj. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!