Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhagytak 30 hetesen, depressz...

Hyperactyve kérdése:

Elhagytak 30 hetesen, depressziós vagyok mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Több éve voltunk együtt minden rendben ment mikor becsúszott a baba. Ő persze nem akarta és nagyon kiakadt mikor ennek ellenére megtartottam, mert nem tudnék úgy élni, hogy tudom, hogy megöltem a gyerekem. Elfogadta ezután és már együtt készültünk beszélgettünk a nevekről és miket vegyen neki . Aztán az utóbbi 3 hétben valami megváltozott gonosz lett velem sértegetett nem értettem mire fel aztán facebookon nyögte ki, hogy tönkretettem az életét nem akarja ezt az egészet meg stb. Annyira kivagyok készülve mindig sírok hányok nem birok aludni mert nem birom feldolgozni, egyszerűen nem értem mi történt, elfelejtette a több évnyi kapcsolatot. A családomon belül mindenki azt mondja fel a fejjel de tanácsot nem igazán tudnak adni mert mindenki mellett megmaradt a párja és boldogok és nem tudják elképzelni milyen egyedül várni egy babát. Barátaim sincsenek mert nem tudtam eljárni velük a terhesség miatt magam vagyok és minden napom pokol 10 hét múlva meg lesz a baba és félek, hogy így egyedül nem leszek neki elég, hogy nem leszek jó anya. Mit tegyek, hogy legalább egy kicsit múljon a fájdalom a szivemben?
2012. máj. 13. 23:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

Sziasztok!


Nem tudom, olvassa-e valaki még ezt az oldalt, hiszen már majd' 2 hónapja nem írtatok, de hátha..

Engem is 30 hetesen hagytak el. Pontosabban nézőpont kérdése, ugyanis a kapcsolatunk a 4. hónap végétől hanyatlott már, egyre gorombább és elutasítóbb volt, egyre távolabb került, én persze annál kétségbeesettebben kapálóztam. Egyszerűen meggondolta magát, szép lassan kiszeretett belőlem, a gyereket sem akarta a nevére venni, én mégis küzdöttem, alázattal, hogy valahogy helyre hozzam. Az ordítások, sírások mindennaposak voltak, már minden mozdulatomba, szavamba belekötött, dühöngött, nem csak szexuálisan, de gyengéden, kedvesen se közeledett (még egy öleléssel sem), a hasam pedig pénzért se fogta volna meg :(

Már 1 hónapja nem vagyok nála. Ha úgy vesszük, "magamtól jöttem el", de ez nem ilyen egyszerű. Mindent elkövetett, hogy elüldözzön, aztán abban a reményben jöttem, hogy majd észhez tér és rájön, mekkora hülye és hogy vissza fognak változni a dolgok. De tévedtem. Végül bevallotta, hogy már nem szeret és hogy lezárta. Azóta lefeküdt mással, amit persze tagad (nem is értem miért). Nekem van még 4 hetem a szülésig. Az elmúlt 1 hónap, amit nélküle töltöttem, rosszabb volt számomra, mint az a 3, amit sírással és "esdekléssel" töltöttem, mert piszkosul hiányzik nekem. Magam hibáztatom, hogy eljöttem, hogy nem voltam csak egy kicsit még türelmesebb, hogy nem tűrtem többet, hiszen lehet, hogy a gyerek születése után visszaváltozott volna. Vagy már magam sem tudom :(


Kedves kérdező, mélyen együtt érzek veled, gondolom azóta megvan a baba, remélem, pici megnyugvást jelent számodra.

Magam is félek az egyedülléttől, félek a szüléstől, hogy egyedül kell végigcsinálnom, félek, hogy leszek apja is a gyereknek és rettentően "sajnálom is magam", mert szerelmes vagyok abba a férfiba, aki belém nem. És igen, egyedül érzem magam. Nekem is mindenki azt mondja, "nem vagy egyedül, ott a fiad, gondolj rá". Igen, ebben alighanem igazuk is van. Viszont a szerelmet, a gyengéd érintést, az ölelést nem pótolja a gyermek. És félek, hogy fogom kibírni még ezt a 4 hetet, utána pedig attól, hogy valahányszor egyedül fürdetem és viszem sétálni, ismét csak Rá fogok gondolni. A férfira, akinek nem kellettünk. Miért nincs valami varázsszer??


Kívánom, hogy légy nagyon boldog!

2012. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves Emberek!


A huga vagyok annak a lánynak aki ezt a kérdést a történettel együtt feltette. Most találtam meg és úgy gondolom erre válaszolnom kell. Ezen a sok szomorú történeten még én is meghatódtam és úgy gondolom hogy a 16 éves fejemmel jobban felfogtam a dolgok komolyságát mint néhány "apuka".. Nem szeretném elmondani milyen rossz érzés volt elolvasni ezt a történetet amit a nővérem írt ki ide nem sokkal a szülés előtt. Ha ezt tudtam volna többet segítettem volna neki! De nagyon magába fordult és nem nyílt meg előttem. Én meg persze éltem az életem.. nyár volt.. napközben strand este meg buli.. Sose gondoltam volna meg, hogy ő pedig eközben szenved hisz mindig azt mutatta hogy nem érdekli. A lényeg, hogy megszületett a baba!! Július 18-án született, a Fanni nevet kapta.. persze az apuka nem vette a nevére így a mi vezeték nevünket viseli. Most 9 hónapos gyönyörű kislány. Az anyukának pedig már lassan 5 hónapja van párja aki nem rég megkérte a kezét. A nővérem sose volt ilyen boldog a volt barátjával mint a mostanival az elmúlt hónapokban. Igaz ez a mondat úgy látszik: Mindennek jó a vége, ha nem akkor még nincsen vége.

Noémi

2013. ápr. 12. 19:10
 13/17 anonim ***** válasza:
Noémi! Tiszta szívmből gratulálok!!! Nagyon örülök a testvéred boldogságának!Gratulálok a picihez és jó egészséget mindkettőjüknek!
2013. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!! :) Úgy érzem, én vagyok a világ legboldogabb keresztanyukája!! :) Szivesen átadnám a jókívánságot, de félek fel zaklatom ezekkel vele. De mindennek eljön az ideje.. örülök hogy minden a múlté. csak EMLÉK
2013. ápr. 13. 22:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Hidd el jó anya leszel egyedül is és főleg pont ezért még jobb leszel! Engem az apám a születésem pillanatában elhagyott, el is válltak még csak rám se nézett... anyám egyedül maradt 2 kisgyerekkel... nem lettünk lelkisérültek én legalábbis nem, férjhez mentem, most várom a 2. babámat. Ha a párod csak ennyire volt képes akkor nem volt igazi a kapcsolat. De ehet csak betojt a felelőségtől :-(. Merj vígaszt a családodból és ne sírj annyit, elhiszem, hogy rossz, de el kell fogadnod a jövőt így és a kisbabádra koncentrálni. Sok sikert!
2013. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ő a legjobb anya a világon! Talpraesett és büszke! Büszke mert ő nem ölte meg a kisbabáját..! hiszen a baba nem tehet semmiről!

Noémi

2013. ápr. 16. 21:21
 17/17 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből örülök!!!!

De jó!!!!

1-es.

:)

(Kicsit el is sírtam magam...)

2013. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!