Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előre is bocs a kérdésért, de...

Előre is bocs a kérdésért, de szerintetek 37. hetes kismamaként árt a kinti "pottyantós" wc? -->

Figyelt kérdés
Semmi bajom a bentivel sem, csak kint nekem nyugodtabb, vagy nem tudom hogy fejezzem ki magam. Méhszájam 2100, minden problémamentes a terhességem alatt. Ugye nem lehet baj belőle ha kint végzem el amit kell? (Amennyire lehet, higiénikus, dehát ugye mégiscsak az, ami...)

2012. máj. 10. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sosem mentem el olyan helyen wc-re, ahol sok a veszélyforrás. pl. pottyantós vagy köz wc-k (áruházak, etc..).

Mégis fertőzést kaptam a 31. hétben 1000 méhszájjal. Mit ne mondjak, nem volt kellemes!

Ráadásul párom egyik rokonánál voltunk látogatóba. Nem egy tiszta lakás volt, tele macskákkal.. én hülye meg .. de hát kellett :((

2012. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most jót mosolyogtam. :)

Nem hinném, hogy ettől bármi bajod is lesz, főleg ha nem nyilvános pottyantós...

2012. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:)

Én is, mikor tettem fel a kérdésemet, dehát inkább kérdezek, mint bármi történjen.. :-)


Első: sajnálom ami történt, hát igen, vannak kétes higiéniájú lakások... :S

2012. máj. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!