Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vagy van van valakinek...

Volt vagy van van valakinek szívritmus zavara várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Nekem néha szokott iszonyú erős szívdobogásom lenni, ha nem vagyok várandós. Most 26 hetes kismama vagyok és már harmadszorra jött elő. Ma délelőtt egy órán át veszettül vert a szívem és az ájulás környékezett. Elmentem doktor nőhöz és adott rá Seduxent,hogy ha ilyen van felet vegyek be belőle. Nagyon megijedtem! Ha megszültem el fogok menni kivizsgálásra is. Járt már valaki így? Köszönöm.

2012. máj. 9. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami! :) Próbáld meg, hogy ha alszol, akkor magasabban legyen a fejed, vagyis használj két párnát, vagy egy vastagabbat, ezzel megkönnyíted a szíved dolgát. Teljesen vízszintes helyzetben a szívedre nyomás helyeződik (hogy honnan, azt nem tudom), de ha megemeled egy kicsit a felsőtested, akkor könnyebb lesz a véráramlás.
2012. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni, h ha ideges vagyok nagyon vmi miatt, akkor igy többször beugrál a szívem, így megdobban. De már voltam ezzel többször ekg-n is és az mindig jó, mondjuk pmirigybaeteg vok.28hkm
2012. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!