Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ügyetlenebbek...

Kismamák, ügyetlenebbek vagytok várandósság alatt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindent kiejtettem a kezemből, öröm volt hajolgatni :)
2012. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alapból két bal lábas vagyok, a leglehetetlenebb helyzetekben tudok elesni, kb havonta egyszer biztos hogy elestem. Nagyon féltem is emiatt hogy mi van ha ráesek a pocimra vagy bármi, de amióta terhes vagyok egyszer sem estem el! Gyorsan le is kopogom.. :-)

25hkm

2012. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajjaj. Ügyetlenebb, szitább agyú, kész káosz voltam...:)

Sajna alig javult a kicsik mellett:)

2012. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Amúgyis kicsit ügyetlenebb vagyok de most hogy várandós vagyok így aztán meg mintha kicseréltek volna. Kiejtek mindent a kezemből, elfelejtek sok mindent (ezért írkálom naptárba), a vezetés is furán megy már így 30 hetesen mert a kislányom szeret autókázni és állandóan rúg kapál. :) :) De ez azért van ez az ügyetlenség mert most már inkább a babára koncentrálunk mint másra :) :) Boldog baba várást: 30 hetes kismami :))
2012. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!