Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan miket lehet enni...

Várandósan miket lehet enni "egészséges nasiként"?

Figyelt kérdés
Persze, ami nem túl hízlaló. Alkalmanként fordul csak elő, hogy este ha hébe-hóba filmezek ennék vmit alatta. Napközben az étkezések között általában gyümölcsöt szoktam.

2012. ápr. 21. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én zöldséget (pl répa) szoktam hasábra vágni és készítek hozzá mártogatóst és már bújok is az ágyba egy jó film elé. Tejfölt fűszerezek általában salátaöntettel "szósznak". Lehet nem a legjobb/legegészségesebb, de még mindig jobb mint egy tábla csoki :D Legalábbis ezzel nyugtatom magam. 22 hkm
2012. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a gyümölcs is jó
2012. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

esetleg biokölesgolyó, ha rágcsálni akarsz

sok benne a rost, kevés a kalória

2012. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem a natúr joghurt jött be friss gyümölcs darabokkal. Sima natúr joghurtba beleteszel néhány apróra vágott gyümölcs darabot, ha akarod, egy kanál mézzel is ízesítheted. Esetleg alma chips ( szárított alma )
2012. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok és Nobilis szárított almán élek :)
2012. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bár ez is részben gyümölcs:én túrót kevertem össze natúr joghurttal és valamilyen(akár mirelit) gyümölccsel.
2012. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem simán ehetsz egy kis csokit is


egy balaton szelettől nem fogsz elhízni :-)

ha nem vagy rá hajlamos

2012. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszi a tippket mindenkinek!

várom akiknek még van!:)

csokit nem igazán kívánom..egy hónapban egyszer-kétszer van kb. hogy ennék csokisat, akkor eszek egy süteményt vagy fagyit..de itthon se tartunk, mert nem igazán eszi egyikünk se..de azért köszi a megnyugtatást!:)

2012. ápr. 21. 21:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Aszalt gyümölcsöket eszegetek mostanában: sárgabarack, szilva, vörös áfonya.

Kimondottan jót tesznek a szorulásomnak is. (Bocsánat, hogy erre kitértem.)


Néha pattogatott kukoricát is szoktam csinálni és szeretem a kölesgolyót is.

2012. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Aszalt gyümölcs, a magok nem éppen a legdiétásabbak, de kellenek a csontok képződéséhez és a zsírban oldódó vitaminok felszívódásához. Én krémtúrót szeretek enni, kompótot, a kukorica konzervet is szeretem magában :), banánturmix mézzel - ez sem éppen a legdiétásabb, de egészséges.
2012. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!