Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan miket lehet enni...

Várandósan miket lehet enni "egészséges nasiként"?

Figyelt kérdés
Persze, ami nem túl hízlaló. Alkalmanként fordul csak elő, hogy este ha hébe-hóba filmezek ennék vmit alatta. Napközben az étkezések között általában gyümölcsöt szoktam.

2012. ápr. 21. 20:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hú köszönöm a sok ötletet! :)
2012. ápr. 22. 09:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Az aranyszabály, hogy bármit, csak mértékkel. Én hetente egyszer sütöttem egy tepsi sütit, és mindig azt falatoztuk férjemmel az ágyban. Kefíres-barackos, almáspite, stb. Ez mégsem csoki, de azért édes, és ne feledd, hogy bár elhízni nem kell, de energiára szükséged van! (feltéve ha nem fekszel egész nap..) :D
2012. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szanka ***** válasza:

Sziasztok, én is próbálok, azért odafigyelni a helyes táplálkozásra, ha megéhezem főétkezéseken kívül szívesen fogyasztom a gyümölcsöket (alma, narancs, banán stb..). De belepusztulnék, ha bemegyek egy boltba bevásárolni, és nem vennék magamnek egy kis csokit. 20 hetesen, eddig csak 2kg jött fel, de még mindig nem értem el az eredeti testsullyom, mert 4kg fogytam a reggeli rosszullétek miatt.

Sztem néha egy kis csoki, joghurt az nem árt.

2012. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én a diabéteszre figyelek oda, egyelőre jó a vérképem, de korábban voltak cuki határeseteim , így az aszaltat és a mézet és a banánt kizártam, előre kevert műzlit is (azok durván megemelik a vércukrot) inkább a natúr joghurt és más gyümölcsdarabok meg a túrós joghurt xilittel, néha a törökmogyoró, ja meg csináltam magamnak citromsorbet-t pici xilittel, na azt ehetem rogyásig, nem hízlal és ráadsául "telít is"
2012. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

tényleg köszi az "édes" ajánlatokat, de komolyan nem vagyok édesszájú és most a várandósság alatt is nekem bőven elég egyszer egy héten valami szelet süti napközben..csoki meg soha életemben nem volt számomra egy központi elem, gyerekkoromban is rendszeresen meghagytam a húgom ette meg.. de sztem amennyit ti esztek az valóban simán belefér, azt nyomhatjátok nyugodtan!:)

én sajnos elég sokat pihentem, "feküdtem" az első időkben, mert túl sok mozgást nem javasolt a dokim és nagyon fáradékony is voltam..ezért arra azért figyelni próbálok, hogy ehhez mértű kalóriamennyiséget is vigyek be..:) mostmár nyomom végre a végtelen köröket a városba és az nagyon jól is esik!:)

2012. ápr. 22. 20:40
 16/18 anonim ***** válasza:
És akkor ez azt jelenti, hogy már az elejétől ki voltál írva táppénzre? Bocs az offért.
2012. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Saját vállalkozásunk van,így erre nem volt szükség.de írt papírt,amivel elmehettem volna,ha vhol alkalmazottként dolgozom.
2012. ápr. 23. 18:03
 18/18 anonim ***** válasza:
Egész biztosan nincs jobb a gesztenyepürénél. Ez tuti.
2012. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!