Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Varandossag alatt kialalulhat...

Varandossag alatt kialalulhat allergia?

Figyelt kérdés
10hetes kismama vagyok. Miota aldott allapotban vagyok 2. gyermekemmel allandoan azt erzem hogy meg vagyok fazva. De soha nem faj a torkom kulobosebb panaszom nincs. Ami viszont nagyon zavaro hogy az orrom mindig olyan mintha tels lenne. Szoval mintha nathas lennek. Na de hetek ota? Ezert mar arra gondoltam hogy ez alergia lehet. Amigy semmire nem vagyok az. Valaki tapasztalt mar ilyet?
2012. ápr. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.Az első 3 hónapban sokat folyt az orrom.De nem az allergiámtól,hanem valami vérbőség vagy mi keletkezik ilyenkor.13.héttől megszűnt.

Amúgy én allergiás vagyok.De csak ha olyasmit eszek amiben allergén van.

2012. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem allergia, hanem terhességi tünet, csak az elsővel nem tapasztaltad nyilván.


Sajnos minél többedik terhesség, annál több nyavalya jön elő. Legalábbis én így tapasztalom...

2012. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lett allergiám terhesség alatt és azóta is. Igaz nem ebben a formában. Mielőtt terhes lettem, folyamatosan 4 évig feketére volt festve a hajam minden gond nélkül. Miután megszültem, megint be akartam festeni, és olyan durva hajfesték allergiám lett, hogy még a dokik is elhűltek. Konkrétan azt hittem lerohad a bőr a nyakamról a fülem mögül. Borzasztó volt. Ja, és ekcémám is lett. Azelőtt meg semmi. Sokat változhat/változik a szervezet terhesség alatt.
2012. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt ez van, most vagyok 38 hetes. Valami olyat olvastam én is, hogy a nyálkahártya bővebb vérellátása miatt van.
2012. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem allergiám van alapállásban, és ez súlyosbodott terhesség alatt. A vérbőség miatt. Igazából nem is annyira a taknyolás zavar, mint a gyakori erős orrvérzés...

Na de nincs már sok hátra :)

39 hkm.

2012. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!