Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 fiús anyukák, mit szóltatok...

3 fiús anyukák, mit szóltatok a harmadik fiúhoz?

Figyelt kérdés
Én a harmadik babánkkal vagyok várandós és ma tudtam meg az uh-n, hogy ő is kisfiú. Van már két fiam(5 és 3 évesek). Volt a családban aki kicsit csalódott hangon gratulált, hallottam a telefonban.Én nem bánom, nagyon örülök neki,a férjem is. Ti hogy fogadtátok? Köszi.

2012. márc. 20. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvéremnek nemrég született meg a harmadik fia. Ő csak annyit mondott, hogy sokkal könnyebb három fiút nevelni, mint kezeli azokat a felnőtt embereket, akik nemben mérik a gyerekeket.


Ő örült a harmadik fiúnak is. Nagyon szeret fiús anyuka lenni. De ahogy ismerem, ugyanennyire szeretne lányos anyuka is lenni. :)

2012. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk is most derült ki, hogy fiú babák érkeznek a családba...

Én picit csalódott vagyok:D

De a szülők örülnek neki:)

Csak jó lett volna egy lány unokatesó...

De így már mind fiú:)

18/L

2012. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Arra keszulj fel, hogy az ismerosoktol valoszinuleg fogsz meg kapni ehhez hasonlo csalodott gratulaciot, illetve poenos beszolasokat.

En ket csaladot is ismerek, ahol csak fiu, illetve csak lanygyermekek vannak, egyik helyen negy fiu, masik helyen harom lany. Eleve ennyi gyermeket tervezett a negy gyerekes csalad, szoval nem azert lett ennyi, mert lanyra hajtottak, a harom gyermekes ismeroseimnel pedig becsuszott a harmadik baba. Szoval Ok sem hajtottak fiura.

De minden rendben van, nem voltak csalodottak, boldogok, egeszsegesek a gyermekek. A kornyezetbol viszont sok piszkalodast kaptak, sot, kapnak meg azota is idonkent, ha pl egyutt setal a csalad.

Ez van, ilyenek az emberek.


Nekem ket fiam van, tervezunk harmadik gyereket es oszinte leszek: orulnek, ha fiu lenne. Nekem valamiert az a normalis es az alap, hogy fiaim vannak. Nem lennek csalodott szerintem lany miatt sem, de jelenleg kb elkepzelni is nehezen tudom, hogy akar lanyom is lehet meg. En masodjara is inkabb a fiu fele huztam, valahogy fiunak kepzeltem el a picit, amikor pozitiv lett a teszt.

2012. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én felröhögtem, mikor láttam, hogy ismét kukis jön nálunk is. :))))))

Nem bánom, már most imádom

29 hkm

2012. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is van egy 12 és egy 3,5éves fiaink. Én titkon bíztam benne, hogy a harmadik gyermekünk is kisfiú lesz, és valahogy meg is éreztem. Mikor elmentünk 16hetesen 4D-re, és megkérdezte a doki, hogy szeretnénk-e tudni a nemét, én már kapásból rávágtam, hogy kisfiú. És milyen igazam lett. Nálunk a családból mindenki örült. Édesanyámnak így lesz 4fiú unokája összesen. Nagyon szereti a fiaimat és a bátyám fiát is, (bár ő már 18éves), és ugyanúgy fogja szeretni a kicsit is. Viszont a szomszédaim meg az ismerősök a sírba tesznek a mai napig azzal a kérdésekkel, meg a csalódottságukkal, hogy : ugye kislány lesz? jaj, hát nem tudtatok volna összehozni egy kislányt? óóó, hát lehetett volna lány, na tehát az ilyen kérdésektől megyek már sokszor a falnak. Mintha kívánságműsor lenne, hogy milyen nemű legyen a gyermekünk. Egy kettőnek már beszóltam, hogy neked nem tök mindegy, hogy fiunk vagy lányunk fog-e születni? Nem te fogod felnevelni, hanem mi, és mi ugyanúgy fogjuk őt is szeretni mint a másik kettőt. Mi nagyon örülünk neki, hogy 3 kisfiú boldog szülei vagyunk/leszünk. 33hkm
2012. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapos a 3.kisfiam! :)

Amikor harmadjára kismama lettem a férjem mondta, hogy úgyis lány lesz. Én kb 8-9hetesen gondolkodtam el rajta, hogy én nem is biztos, hogy lányt szeretnék jobban, és ha választhatnék, inkább egy fiut választanék....

Aztán elkezdtünk neveket keresni, és férjem miatt csak és kizárólag lányneveket néztünk, fiúból nem is készültünk. EGyik nap olvastam egy cikket és megakadt a szemem egy szép fiuneven, és onnantól tudtam hogy ez lesz a neve a fiamnak!! LÁnynevet továbbra sem találtunk, és mikor UH-ra mentünk és megláttam a fiamat... folyt a könnyem a boldogságtól!!! :)))

Én nagyon nagyon örültem neki, hogy a harmadik kis csodánk is fiu lett- bár valószínűleg nagyon boldog lettem volna egy kiscsajszival is! :) Ja és férjem is nagyon örült ám! Végül bevallotta ő is, hogy jobban bejön neki ez a felállás! :))


Arra azért készülj fel, hogy mindenki azzal fog cikizni, hogy majd a negyedi lány lesz!!! Mi lépten nyomon mindenkitől megkapjuk ezt! :(

2012. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok-

egyébként gratlálok! nagyon jó dolog három kisfiu anyukájának lenni!

(Az én fiaim 4 éves, 21hónapos és 1hónaposak)

:)

2012. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem fiús vagyok, hanem lányos, van három lányom, most várom a negyedik babám, még meglepetés, hogy mi lesz, de a párom már a lányneveket nézegeti. (16 hetes) titokban én is kislányt várok :-)
2012. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi még nem tudjuk, ki lesz az elsőszülöttünk, de úgy beszéltük meg a párommal, "fogadunk"; ha kislány, ő nevezi el (amúgy fiút szeretne); ha fiú, én :) (nekem mellesleg igazán mindegy, melyik születik...

Milyen érdekes lenne, ha kétpetéjű ikrek lennének, az egyik fiú, a másik lány! :)

2012. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 lányom, ma kaptam az sms-t a genetikustól, hogy ismét lányneveket nézegessünk 17 hetes :-)
2012. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!