Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 19 hetes kismama vagyok és...

Én 19 hetes kismama vagyok és ma a doki Uh-on cisztát talált nálam! Ez milyen veszélyes?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy egy hét múlva menjek vissza, hogy megnézze felszívódott-e! Ha nem szívódik fel, akkor mi fog történni? Volt már valakinek ilyen? Amúgy azt mondta, hogy a kisfiam jól fejlődik és vele nincs gond! Nagyon aggódok! Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget! Örömteli baba várást kívánok mindenkinek!
2008. ápr. 21. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Altalanassogban ugy tudom, a cisztak oriasi resze felszivodik, nem okoz kesobb gondot.

De nem irtad, hol van ciszta?

2008. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy a terhesség is kihozza a cisztát. Nekem is volt, 6 hetesen voltam dokinál és ő is talált egyet. Pár hét múlva felszívódott. Olvastam a neten sokat a terhességi cisztákról, és azt írták, hogy vagy felszívódik magától, vagy gyógyszerrel kezelik, vagy a szülés után leveszik.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van a méhlepényemen,és azt mondták a dokik,hogy fel fog szívódni.Nem tudom mi van azóta,de bízom az orvosaimban!Te se aggódj!Boldog babavárást kívánok neked!

30 hetes kismami

2008. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!