Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+3hetes vagyok. Meddig...

40+3hetes vagyok. Meddig hagyják túlhordani általában a babát? Mikor indítanak?

Figyelt kérdés
Mindennap mennem kell ctg-re. Pénteken volt uh, ma manuális vizsgálat, zárt méhszáj. Mindent rendben találtak. Mondták, ha nem szülök meg, akkor hétfőn újra uh. Mikortól indokolt az indítás?
2012. máj. 5. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Dokifüggő, de max. másfél hét. Szerintem legkorábban 41 hetesen fognak megindítani.
2012. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik kórház?


Én a Szent Imrében születem...


Ott úgy van, hogy a betöltött 41, héten kell befeküdni, és még max. egy hetet várnak, ha minden ok.

2012. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dél-Pesti (Jahn Ferenc kórház). Azt hittem, hogy ilyenkor már valamennyire nyitva van a méhszáj. Mondjuk elvben nagyon jóslóim sincsenek (a tegnapi ctg mutatott, de én nem érzem, a mai nem mutatott). Hát kíváncsi vagyok, mikor szeretne kibújni a kislányom!
2012. máj. 5. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek nyílik a méhszája 30 hetesen, van aki 41 hetesen is tök zárt. ez ilyen...
2012. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem csinál a dokid aminoszkópiát? Nekem egyik nap megcsinálta, másnap már be is indult a szülés.
2012. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

írta a kismama hogy zárt a méhszáj ,és ha zárva van nem tudnak amnioszkópiát csinálni,.

tapasztalat magamon,,

a szülőszobán kaptam 40 + 4 naposan oxitocint hogy legalább annyira táguljak ki hogy megtudják nézni a magzatvizet, de tiszta volt,

viszont rá 2 napra már belekakált és meg is indult a szülés, nyákdugó kíséretével 40 + 6 napon.

2012. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

41 hetesen nulla fájás, ctg-m olyan sima volt mint egy vonalzó, több adag oxitocinra és mellbimbó birizgálós vizsgálatra is nulla volt a reakcióm, tökéletesen zárt méhszáj. Dokim azt mondta vagy így vagy úgy de másnap indítják a szülést. Aznap éjjel teljesen magától beindult, tényleg egyik percről a másikra, semmi de semmi előjele nem volt, és első fájástól az utolsóig 4 óra alatt megvolt a babám, gyönyörűen tágultam, dokim is csak pislogott:)

Ha a baba jól van, türelem, tudja ő mikor kell kibújni:)


Könnyű szűlést!

2012. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szent imreben problemas terhesseggel is csak a 41.heten inditottak...ott kivarnak a vegsokig!

De szerintem barhol szulsz,1 heten belul tuti babazol!:-)

2012. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a mai ctg megint mutatott jóslókat. A kislányom jól van, nagyon jól érzi bent magát! :-) A mai doki viccelődött, bármi van menjek, nehogy otthon szüljek!Mondjuk én tudom, hogy később fogant, így szerintem igaziból ma vagyok 40.hetes. Holnap majd újra uh lesz.
2012. máj. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!