Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indítanak e 40 héten szülést...

Indítanak e 40 héten szülést ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Vasárnap töltöm a 40. Hetet,bent vagyok a kórházban egy hónapja,a vérnyomásomat kezelik dopegyttel,sikeresen.3x2-t kell szednem,így 120-130 szokott lenni.szerintetek,ha nem lesz semmi vasárnapig,beindítják?a vérnyomásom miatt gondolom..
2011. nov. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem , ameddig a vérnyomásod jó és a babával is minden oké, akkor nem fognak indítani még. 42 .hétig lehet várni.
2011. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se inditják,csak 42. héten. Kivárják,mig magától beindul.
2011. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták a 42.hétig nem indítanak.Nekem is akkor indítottak.
2011. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem négy nappal a kiírt előtt megindították, de én tíz gyógyszert szedtem, és ezért úgy voltak vele hogy minek várni és gyógyszerezni.Ennek nagyon hálás voltam, mert borzasztó két hetet töltöttem a kórházban, alig aludtam valamit, és megváltás volt.

Három óra alatt meglett a babám:-)

Szép szülést kívánok, és sok egészséget a babához.

2011. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam hogy a kiírt időpont után azért legtöbbször a 10. napon megfontolják hogy beindítják a szülést és nem várnak a 42. betöltött hétig, ha van valami mint nálad.
2011. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!