Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogadnák a szüleim,...

Hogyan fogadnák a szüleim, hogy 19 évesen terhes babát várok? Anyum 36 lesz apum 38.

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

3-4hetes? Ha 2-án jött meg akkor az már az 5. hét( négy+5napos). Mikor teszteltél?


A kérdésedre meg azért elég nehéz válaszolni. Tanulsz még? Érettségi? Párod mit csinál?

Szüleid anyagi helyzete?

Ezek tudatában már lehet véleményt alkotni,amúgy nem tudom hogyan kéne válaszolnunk a kérdésedre.

2012. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Végeztem már a sulival egy éve. Szüleim anyagi helyzete elég jó, Én is dolgozok (Családi Vállalkozás), és a Páromnak is van munkája...
2012. máj. 5. 14:46
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
De akkor miért vagy bizonytalan és miért idegen embereket kérdezel meg?
2012. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Anyukád egyáltalán nem ítélkezhet feletted, mert ő is korán szült téged. Szerintem megértő lesz. Van rendes párod, nem szenvedne hiányt a baba semmiben ahogy olvaslak... Úgyhogy fel a fejjel és légy felnőtt! Majd írd meg mi volt,jó? Szorítok!
2012. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megfogom írni, de csak jövőhéten, mivel doki után akarom csak elmondani amikor minden 100% lesz ^^
2012. máj. 5. 15:36
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Én épp azt akartam írni, hogy doki után mondd el nekik. S hogy hogyan fogadnák?


Feltételezem, akkor fogják jól fogadni, ha rajtad és a párodon is azt látják, hogy akarjátok, szeretettel várjátok ezt a babát, és van lehetőségetek, vannak terveitek a saját, rendezett családi életre.

Ha mindezek nincsenek meg, szóval ha bizonytalan vagy magadban vagy a párodban, stb. akkor nyilván aggódva fogadják a bejelentést.

Jó egészséget kívánok!

2012. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!