Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok,...

12 hetes terhes vagyok, ünnepek után, januárban fogadnak ultrahangra. Nem baj, ha 2 hete csúszok?

Figyelt kérdés
Dec.18-án,csütörtök délután kaptam meg a beutalómat a 12.heti UH-ra,a Máv kórházba.Pénteken egész nap nem vette fel a telefont az osztály.Ma,22-én végre sikerült őket elérnem,de közölték:"Ugye sejti,hogy már csak januárba tud jönni?"Dehát a 12. hetin nézik a tarkóredőt,lerázhatnak csak így???
2008. dec. 22. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Az ünnepek miatt sok mindent nem tudsz tenni nekem a cukorterhelésest a 23.héten csinálták pont az ünnepek miatt De ha akkor fogadnak akkor tudsz menni vagy a két ünnep között elmész magándokihoz én uh-ra ahhoz járok mert nagyon sok kérdésem van nagyon alapos és nem kb 5 perce van rám mint a terhesgondozáson pl

2008. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Beleszámítják az adatokba. 1 hét eltérés lehet a megtermékenyítés kapcsán is, azoknak sem baj.
2008. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

11-14-ik hétig csinálják azt...

Kellemes ünnepeket

2008. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én Uh-om is késett, 13hetes és 5 napos voltam mikorra időponot kaptam, de azért mert uakkor csináltattam a Down-szűrést is. Elég sokáig bent voltam, a párom már aggódott, hogy mi van velünk.A számítógép és a szonográfus is az adataim alapján már nagynak találták a babát és azt mondta már nem lehet elvégezni a vizsgálatot, aztán gondolt egyet és mégis megcsinálta.Az eredméyek jók lettek.Szerintem az orvosodat vagy ha nincs egy sztk-sat hívj fel és kérdezd meg nem késő-e.Csak egy telefonba kerül, ha azt mondja az az időpont már késő, kérd meg, hogy intézkedjen az ügyedben vagy csinálja meg ő.Karácsony után én hívnám vagy felkeresném a helyedben. Ha lesz 2. bébim jobban odafigyelek erre én is.Dehát az elsőnél honnan tudhatnánk hogy működik ez.

Boldog, Békés Karácsonyt!

16 hetes kismami

2008. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!