Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudok aludni. Este 10-11...

Nem tudok aludni. Este 10-11 között lefekszem és kb.1-2 óra körül az első pisilés után már nem tudok visszaaludni. Általában 5-6ig kínlódok. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ikreket várok 28.hét.Nem a babák mozgolódása miatt nem tudok visszaaludni. Próbáltam már mézes tejet inni. Az első terhességemnél 5 éve olyan nagyokat durmoltam. Sajnos nappal sem tudok aludni, hogy legalább behoznám az éjszakai nem alvást. Már lassan zombi vagyok, minden éjjel 3-4 órát alszom csak. Adjatok tippeket, hátha...
2008. ápr. 21. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sok éjszakám telik el így. Mostanában ha felébredek bekapcsolom a tv-t vagy netezek egy kicsit és kb. egy félóra alatt elálmosodom rajta. Így vissza birok aludni. A nappali alvás nekem se megy és a meleg tej sem jött be. Néha még segít a meleg kakaó lefekvés előtt. Egy 39 hetes kismama
2008. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,34 hetes vagyok,az alvás nálam se nagyon müködik,utálom az estét és éjszakát,mert én ugyan elalszom,bár ha pisilni felkelek éjszaka nincs visszaalvás,de ha nem is kelek fel akkor jön a hajnal 4 és onnan estig megint ébren vagyok. Én sokat nézek tv-t,kersztrejtvényezek este hogy fáradjak el és iszom egy korty konyakot is,vagy egy pohár sört,akkor ugy ahogy jol alszom.
2008. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én amióta tudom hogy terhes vagyok ezzel küszködök! Se nappal ,sem pedig éjszaka nem alszok. Sok mindent kipróbálltam ,de semmi nem használlt. Sajnos. 38 hetes kismama
2008. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,

én is ikres kismami vagyok,19.hétes és 2x kelek fel éjjel wc-ni. Nálam is előfordul hogy nem tudok visszaaludni, de akkor hajnalban valahogy mégis sikerül akkor viszont reggel 9-ig is képes vagyok aludni. Ha éjjel 2 óránál többet vagyok fenn akkor még az éhség is rámtör akkor meg ennem kell.

Szerintem nem vagyunk nappal eléggé kifáradva ezért az éjszakai nem alvás. De hát egész nap csak pihenés-pihenés-pihenés így aztán éjjel nem alvás az eredmény. Én amúgy olvasni is szoktam, az is álmosít. Bocs ha nem sok tippet adtam,én is ezzel küzdöm! :(

2008. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát nem nyugtat meg, hogy ti is ettől szendvedtek. Nekem ez nagyon rossz. Reggel sokszor én is tudnék aludni, de vinnem kell az 5 éves lányomat az oviba. Ha nem én viszem, akkor is össze kell készítenem. Délelőtt meg már nem tudok aludni. Talán a szülés után? Akkor meg a babáktól nem tudunk...
2008. ápr. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!