Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára vagyok kiírva. Holnap...

Mára vagyok kiírva. Holnap kell befeküdnöm a kórházba. Szorítanátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

huh! Hajrááá! Még beindulhat ma simán a szülés! Engem is hazaküldtek még, és este 6-ra már mentem is vissza, h elfolyt a magzatvíz! :D

Szóval... szorítok! Gyors és könnyű szülést kívánok!! :)

2012. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jujujuj, nagyon drukkolok Nektek! Könnyű és magabiztos szülést kívánok Neked és a Babának is! Hidd el, meg tudod csinálni, és elképesztő öröm lesz a Picidet a mellkasodon érezni! :) 6 hkm
2012. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.második szülésem lesz,és mivel már tudom milyen érzés,ezért nagyon félek a szüléstől:(elsőnél nem tágultam így hosszú és nehéz szülésem volt.és van egy olyan érzésem h most is így fogok járni.tegnapi vizsgálatnál még teljesen zárt voltam,annak ellenére h az elmúlt 2 hétben rengeteg jóslóm és keményedésem volt.ráadásul a babámat is elég nagyra jósolta a doki....szóval félek.
2012. máj. 3. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Ne félj, elhiszem, hogy ez rémisztő lehet számodra, de nem törvényszerű, hogy ha az első nehéz volt, a második is az lesz. Bízz a Babádban, együtt biztosan nagyon ügyesek lesztek! :)
2012. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, együtt érzek veled! Nálam ugyanez volt! Fél 7 körül vettek fel és másnap hajnali negyed 5-kor született meg a kislányom 4140 gr és 61 cm-vel (nekem a doki azt jósolta, h kb 3200 gr lesz és 50-54 cm) így nézett ő is egy nagyot!:D

Sok sok sok kitartást kívánok neked!!! :)

2012. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.remélem tényleg könnyebb lesz mint az első,és gyorsabb.
2012. máj. 3. 19:28
 7/14 anonim ***** válasza:
De jó neked,minden jót és könnyű szülést kívánok!
2012. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

majd a viharok meghozzák! ;)

megy a drukk, aztán majd írj, hogy mi újság veletek!

2012. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek aki szurkolt.4.-én befeküdtem,úgy volt h a betöltött 41.héten indítják ha addig nem indul be.ez 10.-ére esett volna.pont aznap hajnalban megindult magától,mintha csak érezte volna a babám.össze sem lehetett hasonlítani az első szülésemmel.2 újjnyira voltam kinyílva mikor megindult,onnantól 2 óra múlva már 4 ujjnyi voltam.nagyon hamar meglett a kislányom.igaz jobban fájt mint az első,de sokkal gyorsabb volt.:)))
2012. máj. 15. 12:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot.
2012. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!