Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kéne befeküdnöm? Nem...

Miért kéne befeküdnöm? Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
32.heti uh-n 1624grammra becsülték a babát. II.fokban érett méhlepény. Egyből azt mondták, hogy bekell feküdjek a kórházba infúzióra. Nem értem, hogy ez miért szükséges. Mért nem kértek egy kontroll vizsgálatot egy hét mulva, hogy lássák fejlődik a baba. Nem bizom ebben az orvosban aki uh-zott, mert már egyszer tévedt nálam.
2012. jan. 28. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Oké, ha nem bízol a dokiban, gyorsan menj el másikhoz is!

Mikor kell befeküdnöd? Már nincs idő arra, hogy felkeress egy másik orvost?


De én inkább befeküdnék, és inkább ne legyen semmi baja a babámnak, minthogy kiderüljön én voltam túl makacs.


Sógornőmnek hasonlóképp történt, 10 napra kórházba került emiatt. Ő szó nélkül bement inkább. Kislánya egészségesen született végül, csak nagyon pici volt. De szerintem nem ártottak az infúzióval neki, sőt.

2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Én nem kockáztatnék, ha így látják biztonságban a babát, ne ellenkezz. Fontos a babád élete, nem?
2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

nekem a 32 dik hetin 1900 gramm volt a babám, és 1 fokban érett a lepény.

én is csodálkozom hogy emiatt bekéne feküdnöd és minek az infúzió?.

ha meg kételkedsz a dokiban,. kérd ki más orvos véleményét is, pláne ha már tévedt nálad

felesleges beléd nyomkodni a gyógyszereket ha nem muszáj

ne hagyd magad ! persze ha vmi gond van jobb az óvatosság...

2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Ismerősöm ilyenkor vitaminkúrát kapott, nem pedig gyógyszereket.

Lehet a doki kicsinek látja a babát, vagy lát valami egyéb gondot is a méhlepénnyel kapcsolatban, fél, hogy nem tud majd rendesen fejlődni a baba.

Ha más orvos meg tud nézni, akkor nézesd meg magad, viszont én biztos, hogy inkább egy dokira hallgatnék, minthogy én magam eldöntsem, hogy jó-e ez nekem.

2012. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ezzel kapcsolatban nem jó itt keresni a választ, az orvosodnak nyilván oka volt arra, hogy így határozzon. Ha nem bízol benne, keress fel esetleg másikat, de én nem hiszem, hogy kockáztatnék.


24 hkm

2012. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Én is befeküdnék, még ha nem is bízom a dokiban. Mivel bent a kórházban nemcsak egy doki fog szemügyre venni. Konzultációt tartanak rólad és a lehetőségeket felmérik. Napi többször, de min 1szer lesz uh, az alapján döntenek.
2012. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a baj ezzel a kórházzal, hogy nem csinálnak uh-t csak annak akinek fogadott orvosa van. Feküdtem egyszer már bent egy csajjal együtt mindkettőnknek ugyanaz volt a problémája őt 4szer uhztak engem egyszer sem. Szívhangot néztek és ennyi. Az uh orvos is megcsinálta az uht tegnap és semmit nem mondott. Bementem utána a terhesgondozoba doki azt mondta egy héttel kisebb feküdjön be infuziora és ennyi. Semmi magyaràzat.
2012. jan. 28. 15:27
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Hát emiatt fizettem inkább egy magándokit!

Így legalább foglalkoztak velem.

Szégyen, hogy ilyen van, hogy nem foglalkoznak olyan kismamával, akinek nincs fogadott orvosa:-(

Nem tudnál felfogadni egyet? Kérdezz körbe, melyiknek mennyi a tarifája.Menj el a kiválasztotthoz UH-ra és majd megmondja. Ha be kell feküdni, akkor be kell feküdni!

De olyat még nem hallottam, hogy 1 héttel kisebb a baba és emiatt kéne befeküdni. Valami más gond lehet ott.

2012. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elvileg ha gond lenne akkor azt megkéne, hogy mondják nem? Vagy rajta kéne legyen az uhs papíron?
2012. jan. 28. 16:15
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Hát elvileg igen. ha érted, hogy mi van a papírra írva...

Két lehetőséged van:

1. felkeresel nagyon gyorsan egy másik dokit!

2. befekszel egy pár napra!

2012. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!